Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Timisoara

Reply
 
Thread Tools
Old 06-02-14, 00:09   #1
zpzpzpo

Stage 5
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 886
Default service auto : recomandari,adrese,numere de telefon

Se pare ca e tot mai greu sa ti repari masina in Timisoara si sa nu fi tras in piept.

Majoritatea teparilor din oras se stiu deja,existand si un topic mai jos pe tema asta,dar care nu a mai fost actualizat de aproape un an si e posibil ca unele service uri sa se fi mutat sau mecanicii sa lucreze in alta parte.

Drept urmare am creat acest topic pentru cei care pot recomanda un service,un mecanic sau un electrician.


Nume service/mecanic :
Locatie :
Numere de telefon :
Orar :
Operatiunea efectuata :
Pret :
zpzpzpo is offline   Reply With Quote
Old 06-02-14, 09:03   #2
alynex
Colectionar Machete

Stage 5
 
alynex's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,064
Member of:
[Colectionar Machete]
[BMW]
Default Re: service auto : recomandari,adrese,numere de telefon

Eu iti pot recomanda un nene foarte fain din Chisoda.Dupa ce am dat de el, doar la el am apelat si avut incredere sa imi faca ceva la masina.Pe langa ca este un mecanic foarte priceput, este si un om foarte placut.

Nume service/mecanic an Alboni
Locatie :Chisoda, Strada Cooperatorilor, a2a casa pe stanga de la intersectia cu strada Primaverii.Imposibil sa nu-l gasiti, caci e plin de masini parcate vis-a-vis de atelier.
Orar : Daca nu ma insel de la 9 la 18(pe perioada asta), iar in weekend, cel putin duminica stiu ca e inchis.

Operatiuni efectuate :
Garnitura corp ulei - 60/80lei:
Saboti frana de mana+cot motor+completat ulei cutie - 120lei;
Montaj toba - 50lei;
Suport toba - 10lei;

Plus alte mici chichite, aranjat scut intermediara, aerisire instalatie racire, care nu m-au costat nimic.

Il recomand tuturor care vor un mecanic serios si care stie meserie.
Cand am avut eu nevoie, mereu era aglomerat la el, caci are foarte multe masini la care lucreaza, asa ca cei mai bine e sa sunati ca sa va faca programare.

Numarul de telefon, fara suparare, daca il doreste cineva, imi trimite PM.
__________________
alynex is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -