Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Timisoara

Reply
 
Thread Tools
Old 28-04-07, 19:23   #1
tm20alb

Stage 1
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 21
Default Navigatie A6

Ma intereseaza sa montez pe un A6 un sistem de navigatie RNS-E .... nu stiu pe nimeni care sa aiba sau sa monteze ........ e cineva in tara dar lucreaza foarte scump ...
tm20alb is offline   Reply With Quote
Old 14-08-07, 11:26   #2
Deevylls

Stage 5
 
Deevylls's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,529
Default Re: Navigatie A6

A6ele din ce an e?

Ai navigatia?
Deevylls is offline   Reply With Quote
Old 15-08-07, 22:42   #3
tm20alb

Stage 1
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 21
Default Re: Navigatie A6

A6 Este Din 2003 Avant .... Navigatia O Pot Cumpara Dar Trebuie Schimbata Consola De Bord Si Nu Stiu De Care Sa Cumpar ..... Nimeni Nu A Mai Montat Si Nu Vreau Sa Fac Vreo Tiganie ....
tm20alb is offline   Reply With Quote
Old 16-08-07, 02:37   #4
Deevylls

Stage 5
 
Deevylls's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,529
Default Re: Navigatie A6

Quote:
Originally Posted by tm20alb View Post
A6 Este Din 2003 Avant .... Navigatia O Pot Cumpara Dar Trebuie Schimbata Consola De Bord Si Nu Stiu De Care Sa Cumpar ..... Nimeni Nu A Mai Montat Si Nu Vreau Sa Fac Vreo Tiganie ....
Sunt care monteaza, au mai montat multi... suportul mergi si ti-l cumperi de la VW/Audi ca depinde la fiecare model cum e consola lui. Daca ai deja navi normal e bine, daca nu, tre sa-ti cumperi tot de la VW/Audi antena GPS, plus mufa principala cu pini de navi speciala! Dupa ce ai toate astea si navi, exista persoanele in masura sa faca asa ceva. Toata consola de mijloc pana in spate iasa pt a se lucru profi, dureaza 2, 3 zile. Costuri... depinde de meserias. In final se merita, schimba tot aspectul masinii in interior.

Cat dai pe navi?
__________________
Service Auto - Comert cu Autovehicule - Piese si accesorii auto
( Tuning ) DTS - www.dtsshop.de
Produse Sparco, OMP, Sandtler, Sabelt, Momo, Wichers, Bosch - Combinezoane/Roll-Bar/Scaune/Hamuri cu omg. FIA, Pompe benzina, Volane, Kit-uri Ambreiaj, etc. http://sandtler.de/inhalt_index.htm

Tel: 0726176548
Deevylls is offline   Reply With Quote
Old 16-08-07, 22:17   #5
tm20alb

Stage 1
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 21
Default Re: Navigatie A6

Eu nu am deloc navi am cd + clima + scrumiera .... vreau modelul de navi mare adica rns-e ca in poza atasata .... nu stiu ce se intampla dupa ce pun navi , coboara clima ?.. unde mai are loc scrumiera ?.... navi il cumpar cu 600 euro ... daca stii pe cineva care se pricepe pt ca la reprezentanta sunt varza , spune-mi .. mersi
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	audi_rnse_8p_1_1179.jpg
Views:	158
Size:	50.5 KB
ID:	324620  
tm20alb is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -