Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Timisoara

Reply
 
Thread Tools
Old 25-01-05, 15:46   #76
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

unde a-ti fost aseara?
n0namee is offline   Reply With Quote
Old 25-01-05, 17:57   #77
Corse

Stage 5
 
Corse's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of:
[RR]
[Honda]
Default

pai? are vre-o relevanta? si asa de 3 saptamani nu ai mai dat pe la intalniri. zici ca ai treaba, si parca vad ca esti cu nu stiu cine in oras. in fine... am fost la Cargo.
Localul nu e rau, dar parca lipseste ceva... singura chestie naspa e ca e muzica tare si nu ne putem intelege, si ca stam insiruiti, nu ca la masa fata in fata, si cand unu zice ceva se formeaza un fel de telefonul fara fir. dar mai vedem cum sta treaba.
__________________
R 40510 - Cosmic Grey Ep3


hsnracing.blogspot.com
Corse is offline   Reply With Quote
Old 25-01-05, 22:15   #78
Speedy5
Road Runners Member

Stage 5
 
Speedy5's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 698
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Corse\"
pai? are vre-o relevanta? si asa de 3 saptamani nu ai mai dat pe la intalniri. zici ca ai treaba, si parca vad ca esti cu nu stiu cine in oras. in fine... am fost la Cargo.
Localul nu e rau, dar parca lipseste ceva... singura chestie naspa e ca e muzica tare si nu ne putem intelege, si ca stam insiruiti, nu ca la masa fata in fata, si cand unu zice ceva se formeaza un fel de telefonul fara fir. dar mai vedem cum sta treaba.
omu' asta are dreptate.
Speedy5 is offline   Reply With Quote
Old 25-01-05, 22:17   #79
cioli17

Stage 5
 
cioli17's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,482
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

sa se faca dreptate
8MM Horia
cioli17 is offline   Reply With Quote
Old 26-01-05, 08:23   #80
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

intamplator luni nu am fost in oras ... dar ce sa fac? lumea e rea! imi place ca imi sariti toti in cap ca nu am venit o sapt. (nu 3 cum ar zice alti), dar la fel de bine am putea sa ne amintim de unul dupa care am stat cu tricourile doua luni ... dupa altul care a fost plecat toata toama ... etc si blah blah blah. oricum daca vreti parerea mea sincera ... mie nu imi place trambaleala asta de luni seara ... ori ramanem la Dracula, ori gasim un bar unde putem sta normal ... ori stam acasa. nu mi se pare amuzant sa dau ture prin oras de nebun si stam 20 de oameni inghesuiti pe canapea si sa vb prin sms-uri.
__________________
- Life is Either a Daring Adventure or Nothing At All -
n0namee is offline   Reply With Quote
Old 26-01-05, 09:25   #81
Corse

Stage 5
 
Corse's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of:
[RR]
[Honda]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"n0namee\"
intamplator luni nu am fost in oras ... dar ce sa fac? lumea e rea! imi place ca imi sariti toti in cap ca nu am venit o sapt. (nu 3 cum ar zice alti), dar la fel de bine am putea sa ne amintim de unul dupa care am stat cu tricourile doua luni ... dupa altul care a fost plecat toata toama ... etc si blah blah blah. oricum daca vreti parerea mea sincera ... mie nu imi place trambaleala asta de luni seara ... ori ramanem la Dracula, ori gasim un bar unde putem sta normal ... ori stam acasa. nu mi se pare amuzant sa dau ture prin oras de nebun si stam 20 de oameni inghesuiti pe canapea si sa vb prin sms-uri.
in fine, nu am zis-o in nume de rau.
Corse is offline   Reply With Quote
Old 26-01-05, 17:58   #82
akimoto

Stage 5
 
akimoto's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,515
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"n0namee\"
intamplator luni nu am fost in oras ... dar ce sa fac? lumea e rea! imi place ca imi sariti toti in cap ca nu am venit o sapt. (nu 3 cum ar zice alti), dar la fel de bine am putea sa ne amintim de unul dupa care am stat cu tricourile doua luni ... dupa altul care a fost plecat toata toama ... etc si blah blah blah. oricum daca vreti parerea mea sincera ... mie nu imi place trambaleala asta de luni seara ... ori ramanem la Dracula, ori gasim un bar unde putem sta normal ... ori stam acasa. nu mi se pare amuzant sa dau ture prin oras de nebun si stam 20 de oameni inghesuiti pe canapea si sa vb prin sms-uri.
si omu' asta are dreptate.
akimoto is offline   Reply With Quote
Old 26-01-05, 21:35   #83
cioli17

Stage 5
 
cioli17's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,482
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

si omu' asta vorbeste aiurea...
tu nu intelegi ca s-au spart 2 masini acolo deja , cine crezi ca mai vrea la dracula ? in afara de cris-rai , uberman , corse , scooter, speedy , si spidi5 (asta nu ca nu are masina ci ca stie ca nime' nu sparge o dacie)
NU MAI ARE NICI UN ROST SA MERGEM LA DRACULA PANA IN VARA , de ce trebuie sa insisti atata ????ESTI OBSEDAT DE CLATITE
cioli17 is offline   Reply With Quote
Old 29-01-05, 11:48   #84
Speedy5
Road Runners Member

Stage 5
 
Speedy5's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 698
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

deci unde ramane sa ne intalnim luni ?
Speedy5 is offline   Reply With Quote
Old 29-01-05, 13:25   #85
cioli17

Stage 5
 
cioli17's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,482
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

horia : nu ne refeream cu exactitate la ziua de luni , ci la ultimele saptamani in care :
o data ai venit , te-ai pus jos , ai stat 5 minute cu noi la masa si ai plecat
o data : ai venit (la dracula) , ai venit la noi la masa si ne-ai spus ca tre' sa stai cu nu stiu cine la alta masa...
alta data la dracula : iara te-ai pus cu noi la masa si cu nijte trompete si nu stiu daca ai vb cu noi 3 propozitii si asa mai departe...
ideea era ca de la o vreme te-ai cam prostit (defapt din ce mi-au zis baietii nici inainte nu erai prea diferit)...in fine , treaba ta
luni ne intalnim la cargo la ora 8
horia : data viitoare cand vii cu urmatoarele fomei spunde-le sa isi platesca consumatia toata care au avut-o , macar atata bun simtz , ca eu a 2-ua oara nu le mai platesc tigarile , nu e suma mare 45.000 dar asa ca idee
cioli17 is offline   Reply With Quote
Old 29-01-05, 14:59   #86
Corse

Stage 5
 
Corse's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of:
[RR]
[Honda]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"cioli17\"
horia : nu ne refeream cu exactitate la ziua de luni , ci la ultimele saptamani in care :
o data ai venit , te-ai pus jos , ai stat 5 minute cu noi la masa si ai plecat
o data : ai venit (la dracula) , ai venit la noi la masa si ne-ai spus ca tre' sa stai cu nu stiu cine la alta masa...alta data la dracula : iara te-ai pus cu noi la masa si cu nijte trompete si nu stiu daca ai vb cu noi 3 propozitii si asa mai departe...
ideea era ca de la o vreme te-ai cam prostit (defapt din ce mi-au zis baietii nici inainte nu erai prea diferit)...in fine , treaba ta
luni ne intalnim la cargo la ora 8
horia : data viitoare cand vii cu urmatoarele fomei spunde-le sa isi platesca consumatia toata care au avut-o , macar atata bun simtz , ca eu a 2-ua oara nu le mai platesc tigarile , nu e suma mare 45.000 dar asa ca idee

mda, citez: \"stau 5 min cu niste preteni la alta masa\", si s-a transformat in toata seara, in fine, nu aia conteaza, important este ca in ultima vreme nu prea ai avut \"timp\" de noi.
PS: fara suparare
Corse is offline   Reply With Quote
Old 29-01-05, 19:21   #87
Corse

Stage 5
 
Corse's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of:
[RR]
[Honda]
Default Re: dyu

Quote:
Originally Posted by \"TM-90-HHH\"
eu zic sa stati acasa!
Intalniri va trebe voua sau liniste???
ia vedeti ca-i zapada afara mai bine cautati-vo o parcare maaaaare si goala
hai pe bune?
Corse is offline   Reply With Quote
Old 31-01-05, 09:38   #88
Uberman

Stage 2
 
Uberman's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 60
Default

deci totusi ramanem in Cargo ?
Uberman is offline   Reply With Quote
Old 31-01-05, 14:19   #89
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"cioli17\"
horia : nu ne refeream cu exactitate la ziua de luni , ci la ultimele saptamani in care :
o data ai venit , te-ai pus jos , ai stat 5 minute cu noi la masa si ai plecat
o data : ai venit (la dracula) , ai venit la noi la masa si ne-ai spus ca tre' sa stai cu nu stiu cine la alta masa...
alta data la dracula : iara te-ai pus cu noi la masa si cu nijte trompete si nu stiu daca ai vb cu noi 3 propozitii si asa mai departe...
ideea era ca de la o vreme te-ai cam prostit (defapt din ce mi-au zis baietii nici inainte nu erai prea diferit)...in fine , treaba ta
luni ne intalnim la cargo la ora 8
horia : data viitoare cand vii cu urmatoarele fomei spunde-le sa isi platesca consumatia toata care au avut-o , macar atata bun simtz , ca eu a 2-ua oara nu le mai platesc tigarile , nu e suma mare 45.000 dar asa ca idee

cioli ... nu vreau sa zic altceva in afara de faptul ca esti mai bou decat prevede legea. Sa vii sa iti dau eu banii aia, care nu cred ca a lasat nimeni intentionat neplatita comanda respectiva ... ci a fost o greseala. Iar daca tu ma faci pe mine prost ... chiar nu mai am ce sa vorbesc cu tine. Pana una alta eu nu te-am jignit si te-am respectat. Ai grija de ce vorbesti.
Pentru informatia mea personala ... e obligatorie prezenta si in timpul saptamanii de vi sa casunat asa pe mine?
Iar pentru cei care sunt atat de cretini sa inteleaga ca eu nu vreau in Dracula pentru clatite ci pentru spatiu ... ii rog sa propuna un alt loc la fel de civilizat cu spatiu unde poti sta si sa aiba tot ce gasesti si acolo. S-au spart masini? Las-o frate peste drum.
n0namee is offline   Reply With Quote
Old 31-01-05, 15:06   #90
Corse

Stage 5
 
Corse's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of:
[RR]
[Honda]
Default

bah hai, nu va mai certati atata. nonamee, s-au spart si peste drum masinile. singura solutie, e sa le parcati in Shell
Corse is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -