Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Timisoara

Reply
 
Thread Tools
Old 10-05-11, 14:48   #1
RazvanTM

Stage 3
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 148
Default Urmatorul raliu in Timisoara ?

Cand este urmatorul raliu in Timisoara ? Si imi puteti spune unde pot vedea lucrurile astea cu cateva saptamani inainte , ceva detalii despre toate competitiile din oras ?
RazvanTM is offline   Reply With Quote
Old 18-05-11, 14:56   #2
RazvanTM

Stage 3
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 148
Default Re: Urmatorul raliu in Timisoara ?

Imposibil asa ceva ... chair nu stie nimeni in orasu asta unde sunt competitii ?? Tot timpu sunt spectatori si nu cred ca toti ajung intamplator ... oricum multumesc de ajutor !




Se poate inchide !
RazvanTM is offline   Reply With Quote
Old 19-05-11, 14:16   #3
adi.schumi_tm
Dacia Driver

Stage 5
 
adi.schumi_tm's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,465
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Urmatorul raliu in Timisoara ?

Quote:
Originally Posted by RazvanTM View Post
Cand este urmatorul raliu in Timisoara ? Si imi puteti spune unde pot vedea lucrurile astea cu cateva saptamani inainte , ceva detalii despre toate competitiile din oras ?
Incearca pe forumul de pe natcoracing.ro dar nu prea cred ca o sa mai fie afisate pe acolo datele de desfasurare a "raliurilor" din Timisoara.
adi.schumi_tm is offline   Reply With Quote
Old 19-05-11, 17:03   #4
TYLt

Stage 2
 
TYLt's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 39
Default Re: Urmatorul raliu in Timisoara ?

Maine are loc "Gold Cup Blitz 2011",la stadion de la ora 19,iar sambata 21 mai la Dinias se desfasoara Rally cross incepand cu ora 10.
TYLt is offline   Reply With Quote
Old 19-05-11, 18:42   #5
RazvanTM

Stage 3
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 148
Default Re: Urmatorul raliu in Timisoara ?

Multumesc frumos si credca nu sunt singurul care apreciaza efortul .. Bafta si mai asteptam competitii ..
RazvanTM is offline   Reply With Quote
Old 24-05-11, 23:03   #6
sergiu_evo

Stage 5
 
sergiu_evo's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,572
Member of:
[Honda]
Default Re: Urmatorul raliu in Timisoara ?

nu se stiu competitile astea din oras cu cateva saptamani inainte. urmareste www.autokartbanat.ro is campionatu judetean si www.natcoracing.ro sunt etapele de la vss si rallycros si urm etapa ii in 4 si 5 iunie in judetul arad
__________________
sergiu_evo is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -