Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Timisoara

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 14-08-04, 15:00   #16
TM82NOS

Stage 3
 
TM82NOS's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 155
Default

...







NASPA




...




rusine
TM82NOS is offline  
Old 14-08-04, 20:40   #17
cioli17

Stage 5
 
cioli17's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,482
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

da mah ce vrajeala....cica se muta la Craiova auzi la ei...*** nu se muta nimic se anuleaza si se tine la ei neavand nici o legatura cu cursa nostra de la TM ???si cel mai grav : acuma mi-am dat seama ca ru is la mare atunci .....


cu tot respectu :LR & NSL-***
cioli17 is offline  
Old 19-08-04, 22:00   #18
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Pana la urma, vine cineva de la Timisoara in Craiova ?
Gabi is offline  
Old 19-08-04, 22:17   #19
Corse

Stage 5
 
Corse's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of:
[RR]
[Honda]
Default

pana la urma cred ca asteptam pozele si filmele.
Corse is offline  
Old 20-08-04, 02:01   #20
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

hmmm ... eu nu astept nimic. mie scarba de asa zisele curse organizate de LR si NSL. sunt un mare (cuvant urat). cand o sa fie ceva mai seriosa toata treaba poate imi voi schimba parerea. nu e posibil sa faci un calendar si sa il schimbi asa ... cu doua saptamani inainte. si o serie de alte lucruri serioase facute si spuse.

PS: nu am nimic nimic cu Craiova!!! sa nu se inteleaga gresit
__________________
- Life is Either a Daring Adventure or Nothing At All -
n0namee is offline  
Old 20-08-04, 14:05   #21
cioli17

Stage 5
 
cioli17's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,482
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

aaa omu meu...ai perfecta dreptate...si nici macar Zoliat nu s-a deranjat sa modifice acolo la calendar 2004...
parca zicea florica ca ne e scarba de noi ( de Timisoara )...
cioli17 is offline  
Old 20-08-04, 17:09   #22
Corse

Stage 5
 
Corse's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of:
[RR]
[Honda]
Default

mah, eu nu vad dc va agitatzi atata, au schimbat data: bravo lor, au anulat cursa de la Timisoara:bravo lor, dar asa ceva nu se face. asa de pe o sapt pe alta sa schibi cum vrei tu. din partea mea sa scoata timisoara de pe calendarul competitional pana nu se pune totul la punct si devin si ei mai seriosi si rezolva cu organizarea, si mai ales cu timpii concurentilor. dar sa nu uite ca la Timisoara au avut parte de cel mai numeros public (eu asa stiu). eu zic ca nu mai trebuie sa ne agitam, si sa ne dam seama ca traim in Romania totushi, unde niciodata nimic nu e sigur.
sper ca n-am suparat pe nimeni
__________________
R 40510 - Cosmic Grey Ep3


hsnracing.blogspot.com
Corse is offline  
Old 20-08-04, 17:48   #23
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Calendarul poate fi modificat oricand. La inceputul sezonului, Vali (ZoliaT) a scris clar ca se poate modifica/adauga/exclude o cursa din calendar.

PS: Cioli - ti-am scris si in topicul de la Curse Oficiale ca, daca nu ZoliaT a modificat calendarul, am facut-o eu. Nu poate sa faca chiar totul. De aceea mai exista si amaratii astia de moderatori. Si, te rog, revizuieste-ti comportamentul! Te-am mai avertizat cu ceva timp in urma. Nu mai acuza daca nu stii pe ce lume traiesti, iar daca tot vrei sa acuzi, macar documenteaza-te.

Daca nu credeti: https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?p=26234#26234
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 20-08-04, 21:57   #24
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

stai bre ce sari asa???? amarati astia de moderatori cum zici tu ... nu sa luat nimeni de ei. si nici de ZoliaT. ne-am luat in schimb de LR si NSL care au facut inca o data o figura frumoasa. cand au venit prima oara anul asta ... am comentat ce am comentat ce am comentat toti ... broblema noastra ... in final toti am recunoascut ca au fost lipsuri dar ca se vor corecta ... dar cu anularea cursei au completat o imagine foarte competenta si de incredere.
n0namee is offline  
Old 20-08-04, 22:10   #25
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

NSL & LR nu sunt treaba mea, ca nu fac parte din niciunul, dar atunci cand un copil ca Cioli17 se ia de un om care (impreuna cu inca unul) a facut site-ul asta, sar...
Quote:
Originally Posted by \"cioli17\"
...si lu Zoliat ii era si lene sa scrie ceva avolo la calendar..macar asa sa stie si prostii ca nu se mai tine etapa din 21...Is tare curios ce o sa fie la etapa din Octobrie...daca o sa mai fie
De unde si pana unde a ajuns asta sa-l traga la raspundere pe Vali ? Copilu' asta nici nu-si poate imagina cata f****e e cu un site/forum ca asta si se trezeste vorbind de parca ar fi Dumnezeu.
I-am explicat si ii mai explic inca odata: Vali nu a modificat calendarul pus pe forum, la sectiunea Curse Oficiale, topicul Calendarul competitional LegalRacing 2004, dar am facut-o eu, pe 10 august, atunci cand am aflat ca s-a anulat cursa de la Timisoara si a fost introdusa cea de la Craiova, iar pe topicul asta, primul mesaj este pus pe aceeasi data, 10 august.

E cam greu sa-ti dai seama de anumite chestii care sunt la \"urechea cocosului\"... cel putin pentru asta, asa e.
Quote:
Originally Posted by \"cioli17\"
Bogdane tu ai fost macar la Timisoara sau ii lingi si tu in cur pe distrusii astia...
De unde si pana unde ii faci distrusi? Aici te referi la NSL & LR, nu? Ai vorbit vreodata cu vreunu' dintre ei (Florica sau Sebi)? Bai baiatule, du-te la un psihiatru!
Invata sa scrii, invata sa te exprimi folosind un limbaj adecvat si apoi fa-i distrusi (daca o merita).

Mi-am incheiat \"pledoaria\" si topicul este inchis!

akimoto: te rog, nu-l deschide! Daca cineva vrea sa ajunga la Craiova, va invit pe sectiunea Sambata 28 august - CRAIOVA - VITEZA, topicul Cine vine din alte orase?.

Numai bine!
Gabi is offline  
Old 26-08-04, 13:27   #26
akimoto

Stage 5
 
akimoto's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,515
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

topic inkis pe buna dreptate, s-a deviat demult de la titlul acestuia
akimoto is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -