Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Timisoara

Reply
 
Thread Tools
Old 04-07-10, 17:08   #46
ugod

Stage 5
 
ugod's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,804
Default Re: TimTuningShow2

ai auzit bine
ugod is offline   Reply With Quote
Old 05-07-10, 09:44   #47
ROAD EMPIRE
Dacia Driver

Stage 5
 
ROAD EMPIRE's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,563
Member of:
[DACIA]
Default Re: TimTuningShow2

Vai si amar....
ROAD EMPIRE is offline   Reply With Quote
Old 05-07-10, 11:52   #48
Crisskro

Stage 5
 
Crisskro's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 574
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: TimTuningShow2

Eu stiam ca numai VSS s-a anulat.
Crisskro is offline   Reply With Quote
Old 06-07-10, 09:01   #49
alex_dinu476

Stage 5
 
alex_dinu476's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 364
Member of:
[DACIA]
Default Re: TimTuningShow2

Se mai tine sau nu se mai tine?Stie cineva sigur
alex_dinu476 is offline   Reply With Quote
Old 07-07-10, 07:37   #50
adi.schumi_tm
Dacia Driver

Stage 5
 
adi.schumi_tm's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,465
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: TimTuningShow2

Quote:
Originally Posted by alex_dinu476 View Post
Se mai tine sau nu se mai tine?Stie cineva sigur
VSS2 se tine sambata in 10 iulie 2010 pe macadam undeva la aproximativ 10km de Timisoara (inca nu e anuntata oficial locatia),iar TimTuningShow 3 nu se mai tine in 10-11 iulie 2010.
adi.schumi_tm is offline   Reply With Quote
Old 09-07-10, 20:41   #51
SpYk3
Dacia Driver

Stage 5
 
SpYk3's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,076
Member of:
[DACIA]
Default Re: TimTuningShow2

Quote:
Originally Posted by adi.schumi_tm View Post
VSS2 se tine sambata in 10 iulie 2010 pe macadam undeva la aproximativ 10km de Timisoara (inca nu e anuntata oficial locatia),iar TimTuningShow 3 nu se mai tine in 10-11 iulie 2010.
BUCOVAT
SpYk3 is offline   Reply With Quote
Old 10-07-10, 08:42   #52
Batman1986

Stage 4
 
Batman1986's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 179
Member of:
[MERCEDES]
[VW]
[Mitsubishi]
Default Re: TimTuningShow2

Cand am auzit... nu am avut cuvinte ....


Chiar acuma încet, încet începea și Timișoara sa își facă un nume în țară și sa se dezvolte în domeniu Tuning/Audio si show-uri în acel domeniu...

Păcat...ca nu mai se tine am fost la primu și la al doilea și trebuie sa va spun ca am observat o avansare și o dezvoltare pozitiva, o dublare a spectatorilor și a participanților... Eu zic ca au fost ambele beton mai ales ca a tras tare domnul Ogarcin tot respectu pentru el si pt efortul si munca depusa... si cred ca anu asta era și mai mare și mai reușit mai ales după ce am auzit ce idei erau în plan.

Deși au fost multe discuți pe tema premiilor în ani trecuți si de ce nu a fost făcut asa si asa si nu asa... dar totuși a fost reușit. Si taxe de participare anu asta care trebuia introdusa(pe care eu o consider normala)a creat discuti... Eu îl înțeleg în totalitate de ce nu mai sa ținut acuma... e logic ca nu poate el singur sa finanțeze un asemenea Show și dacă restu "se trage pe c**" scuzați expresia asta este. La asa un show e o groaza de lucru pt a organiza,pregăti etc. Multi au gura mare ca de ce, si ca nu au fost faine TIMtuning show 1 si 2, ca trebuiau făcute altfel, ca premiile, ca nush ce dar le zic o chestie la cei are au de reproșat... Organizați voi asa ceva...finanțat voi un show de genu si etc. Nu are rost sa vorbiți dacă nu știți ce implica un asemenea show. Mai ales dacă ești la început si nu ai sponsori

Am avut o discuție acuma o luna cu domnu Ogarcin în care îmi spunea ca, cauta Sponsori era deja și traseul gata și regulamentarul deci chiar au muncit oameni de la LOGtunig nu au stat și au frecat menta. Dar cum mia și spus atuncea domnu Ogarcin dacă nu găsește sponsori nu crede ca se va tine si uite ca asa sa întîmplat din păcate... poate se va mai tine pe alta data mai spre sfîrșitu anului ... trebuie gîndit pozitiv și oricare care vrea sa ajute e bine venit în căutarea Sponsorilor.

NU trebuie lăsat un asemenea show sa pice și sa dispară din Timișoara!!! asta e părerea mea
__________________
Anything is legal until you get caught and Drive it like you stole it

http://mercedesbenzclubtm.webs.com/
Batman1986 is offline   Reply With Quote
Old 10-07-10, 09:16   #53
ROAD EMPIRE
Dacia Driver

Stage 5
 
ROAD EMPIRE's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,563
Member of:
[DACIA]
Default Re: TimTuningShow2

Poate va organiza altcineva !
ROAD EMPIRE is offline   Reply With Quote
Old 10-07-10, 09:27   #54
Batman1986

Stage 4
 
Batman1986's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 179
Member of:
[MERCEDES]
[VW]
[Mitsubishi]
Default Re: TimTuningShow2

Quote:
Originally Posted by ROAD EMPIRE View Post
Poate va organiza altcineva !
Sigur nu ma refeream doar la LOGtuning...deși cum am înțeles ei sunt deschiși de a face ceva împreuna cu alți. Mie oricum nu imi plac divergentele intre magazinele de Tuning sau intre cluburi (stiti ce vreau sa zic... nu vreau sa dau nume...) la un Show de genu trebuie lucrat împreuna cu toți pt Timișoara și nu în ultimul rînd pt NOI ca si pasionati pt a ne distra, discuta, invata si vedea lucruri noi.
Batman1986 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -