Salut. Ce difuzoare(16.5cm)+twetere imi recomandati pentru o honda civic EP2. Vreau sa le schimb doar pe fata deocamdata pana mai adun ceva banuti.Vreau ceva care sa se auda frumos inaltele. Bugetul nu este prea mare ... maxim 320 330 de lei. Daca stiti de unde asi putea cumpara si inele MDF spuneti-mi va rog
Am uitat sa precizez ca nu vreau sa le amplific, le voi lega doar la cdplayer , deci trebuie sa aibe putini w rms nu? Nu ma pricep asa bine si deaia va cer sfaturi