![]() |
Difuzoare componente de 16.5cm
Salut. Ce difuzoare(16.5cm)+twetere imi recomandati pentru o honda civic EP2. Vreau sa le schimb doar pe fata deocamdata pana mai adun ceva banuti.Vreau ceva care sa se auda frumos inaltele. Bugetul nu este prea mare ... maxim 320 330 de lei. Daca stiti de unde asi putea cumpara si inele MDF spuneti-mi va rog :)
|
Re: Difuzoare componente de 16.5cm
Am uitat sa precizez ca nu vreau sa le amplific, le voi lega doar la cdplayer , deci trebuie sa aibe putini w rms nu? Nu ma pricep asa bine si deaia va cer sfaturi :)
scz de dublu post dar n-am mai putut da edit :( |
Re: Difuzoare componente de 16.5cm
cauta si tu ceva de la Alpine,Hertz,Pioneer...ceva cu sensibilitate mare dak nu vrei sa le amplifici
|
Re: Difuzoare componente de 16.5cm
am comandat pana la urma Powerbass s-6c ... sper sa fiu multumit de ele :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:45. |
- Copyright 2026 4Tuning