Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Difuzoare ( Coaxiale & Componente ) (https://forum.4tuning.ro/389-difuzoare-coaxiale-and-componente.html)
-   -   Difuzoare componente de 16.5cm (https://forum.4tuning.ro/389-difuzoare-coaxiale-and-componente/377568-difuzoare-componente-16-5cm.html)

ValyMk4 07-06-13 23:24

Difuzoare componente de 16.5cm
 
Salut. Ce difuzoare(16.5cm)+twetere imi recomandati pentru o honda civic EP2. Vreau sa le schimb doar pe fata deocamdata pana mai adun ceva banuti.Vreau ceva care sa se auda frumos inaltele. Bugetul nu este prea mare ... maxim 320 330 de lei. Daca stiti de unde asi putea cumpara si inele MDF spuneti-mi va rog :)

ValyMk4 08-06-13 00:08

Re: Difuzoare componente de 16.5cm
 
Am uitat sa precizez ca nu vreau sa le amplific, le voi lega doar la cdplayer , deci trebuie sa aibe putini w rms nu? Nu ma pricep asa bine si deaia va cer sfaturi :)

scz de dublu post dar n-am mai putut da edit :(

bogdan2009b 16-06-13 06:27

Re: Difuzoare componente de 16.5cm
 
cauta si tu ceva de la Alpine,Hertz,Pioneer...ceva cu sensibilitate mare dak nu vrei sa le amplifici

ValyMk4 16-06-13 10:11

Re: Difuzoare componente de 16.5cm
 
am comandat pana la urma Powerbass s-6c ... sper sa fiu multumit de ele :)


All times are GMT +2. The time now is 05:45.

- Copyright 2026 4Tuning