Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Unitati de bord si surse

Unitati de bord si surse HU, iPOD, MP3, etc

Reply
 
Thread Tools
Old 21-09-08, 12:20   #1
andare

Stage 3
 
andare's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 147
Default Iesirea sub out este amplificata?

am un hu sony, cu 2 rca pe care scrie rear/sub out. din casetofon, din meniu, se poate seta ori rear out, ori sub out. intrebarea mea este, atunci cand setez din cas pe subout, semnalul de pe aceste 2 iesiri este sau nu amplificat?
e un sony40 cu usb, dar sunt mai multe modele de casetofoane care au aceasta chestie, nu neaparat sony.
__________________
andare is offline   Reply With Quote
Old 21-09-08, 15:15   #2
devians

Stage 3
 
devians's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 113
Member of:
[Fiat]
Default Re: Iesirea sub out este amplificata?

Quote:
Originally Posted by andare View Post
am un hu sony, cu 2 rca pe care scrie rear/sub out. din casetofon, din meniu, se poate seta ori rear out, ori sub out. intrebarea mea este, atunci cand setez din cas pe subout, semnalul de pe aceste 2 iesiri este sau nu amplificat?
e un sony40 cu usb, dar sunt mai multe modele de casetofoane care au aceasta chestie, nu neaparat sony.
Semnal NEamplificat!!
devians is offline   Reply With Quote
Old 22-09-08, 00:24   #3
andare

Stage 3
 
andare's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 147
Default Re: Iesirea sub out este amplificata?

e numai bine atunci.
ms.
andare is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -