Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Unitati de bord si surse (https://forum.4tuning.ro/386-unitati-bord-surse.html)
-   -   Iesirea sub out este amplificata? (https://forum.4tuning.ro/386-unitati-bord-surse/91514-iesirea-out-amplificata.html)

andare 21-09-08 12:20

Iesirea sub out este amplificata?
 
am un hu sony, cu 2 rca pe care scrie rear/sub out. din casetofon, din meniu, se poate seta ori rear out, ori sub out. intrebarea mea este, atunci cand setez din cas pe subout, semnalul de pe aceste 2 iesiri este sau nu amplificat?
e un sony40 cu usb, dar sunt mai multe modele de casetofoane care au aceasta chestie, nu neaparat sony.

devians 21-09-08 15:15

Re: Iesirea sub out este amplificata?
 
Quote:

Originally Posted by andare (Post 1767037)
am un hu sony, cu 2 rca pe care scrie rear/sub out. din casetofon, din meniu, se poate seta ori rear out, ori sub out. intrebarea mea este, atunci cand setez din cas pe subout, semnalul de pe aceste 2 iesiri este sau nu amplificat?
e un sony40 cu usb, dar sunt mai multe modele de casetofoane care au aceasta chestie, nu neaparat sony.

Semnal NEamplificat!!

andare 22-09-08 00:24

Re: Iesirea sub out este amplificata?
 
e numai bine atunci.
ms.


All times are GMT +2. The time now is 12:17.

- Copyright 2026 4Tuning