![]() |
Iesirea sub out este amplificata?
am un hu sony, cu 2 rca pe care scrie rear/sub out. din casetofon, din meniu, se poate seta ori rear out, ori sub out. intrebarea mea este, atunci cand setez din cas pe subout, semnalul de pe aceste 2 iesiri este sau nu amplificat?
e un sony40 cu usb, dar sunt mai multe modele de casetofoane care au aceasta chestie, nu neaparat sony. |
Re: Iesirea sub out este amplificata?
Quote:
|
Re: Iesirea sub out este amplificata?
e numai bine atunci.
ms. |
| All times are GMT +2. The time now is 12:17. |
- Copyright 2026 4Tuning