m-am uitat si eu pe manual, din pacate nu mi-a sarit nimic in ochi, cum ti-am zis cel mai bine sa vorbesti cu cineva care a mai avut un 958, din cate mi-aduc aminte
pesteimputit, dar cred ca si saxo te poate ajuta, dar nu pe forum, fa-ti timp pentru o vizita si pune-l in fata problemei. poate reglati si srx-ul sa se auda mai bine. bafta!
ps grija la fire si conectori, cauta papuci cum are dan pe masina lui, e pacat sa arzi ceva din cauza unui fir forfecat

.