Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Arata-ti sunetul! > Sistemul Audio de pe Masina Mea

Sistemul Audio de pe Masina Mea Sistemul Audio de pe Masina Mea

Reply
 
Thread Tools
Old 28-02-12, 11:43   #16
leso

Stage 1
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 24
Default Re: Mazda 3 Z-Studio by Art.In.Motion

Depasind discutia referitoare la "viclesugurile care tin de arta fotografica" va spun ca, dupa ce am urcat mediile Z Studio pe bord, am inteles cat de prost sunau componentele mele vechi. Tot atunci am inteles ca poti sa dai in player si cu un ipod vechi ca nu va iesi un fiasco (nici genial nu va suna, dar nu exista element de comparatie cu sistemele mele vechi).
Astept sa vad cum se pupa TW seria 7 de la Micro cu midbasii Z Studio si cum se integreaza SW Z Studio in sistem.

Referitor la sistemul de pe Honda, sunt convins ca se afla intr-o clasa superioara, avand in vedere componentele muuult mai exotice: TW, amplif-uri, HU. Si daca tot vine vorba de exotic, cred ca sistemul meu va fi comparabil cu o excursie in Grecia iar cel de pe Honda cu una in Tenerife.

Acum masina e in lucru iar eu astept momentul .
leso is offline   Reply With Quote
Old 28-02-12, 19:43   #17
Dragster

Stage 5
 
Dragster's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 788
Member of:
[Racing Syndicate]
[Honda]
[Competitor CNCA]
Default Re: Mazda 3 Z-Studio by Art.In.Motion

Quote:
Originally Posted by leso View Post
Depasind discutia referitoare la "viclesugurile care tin de arta fotografica" va spun ca, dupa ce am urcat mediile Z Studio pe bord, am inteles cat de prost sunau componentele mele vechi. Tot atunci am inteles ca poti sa dai in player si cu un ipod vechi ca nu va iesi un fiasco (nici genial nu va suna, dar nu exista element de comparatie cu sistemele mele vechi).
Astept sa vad cum se pupa TW seria 7 de la Micro cu midbasii Z Studio si cum se integreaza SW Z Studio in sistem.

Referitor la sistemul de pe Honda, sunt convins ca se afla intr-o clasa superioara, avand in vedere componentele muuult mai exotice: TW, amplif-uri, HU. Si daca tot vine vorba de exotic, cred ca sistemul meu va fi comparabil cu o excursie in Grecia iar cel de pe Honda cu una in Tenerife.

Acum masina e in lucru iar eu astept momentul .
Salut, sincer nu cred ca are rost sa facem comparati intre cele 2 masini, chiar daca ascult Honda in fiecare zi, sant nerabdator sa ascult si masina ta, si sant convins ca o sa imi faca mare placere auditia masini asa cum iti este si tie. Spor la lucru si sper sa intelegi mesajul meu, in modul pozitiv incerc sa il exprim!!
__________________
Dragster is offline   Reply With Quote
Old 29-02-12, 09:00   #18
leso

Stage 1
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 24
Default Re: Mazda 3 Z-Studio by Art.In.Motion

@Dragster
Pozitiv iau mesajul tau.
Si eu abia astept sa imi ascult masina; si pe a ta.

Inainte de a avea un sistem ok de muzica in masina, ma grabeam iar blocajele din trafic ma enervau. Acum blocajul il vad ca un prilej de relaxare si de auditie.
leso is offline   Reply With Quote
Old 29-02-12, 10:58   #19
Tavyyyy

Stage 4
 
Tavyyyy's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 263
Member of:
[Competitor CNCA]
[VW]
Default Re: Mazda 3 Z-Studio "Art.In.Motion"

Gandesti la fel ca mine)
Si eu profit din plin de blocajele din trafic
Tavyyyy is offline   Reply With Quote
Old 29-02-12, 11:17   #20
keddy_net

Stage 4
 
keddy_net's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 264
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Mazda 3 Z-Studio by Art.In.Motion

Quote:
Originally Posted by leso View Post
Inainte de a avea un sistem ok de muzica in masina, ma grabeam iar blocajele din trafic ma enervau. Acum blocajul il vad ca un prilej de relaxare si de auditie.
ce bine ai spus
keddy_net is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -