Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Arata-ti sunetul! > Sistemul Audio de pe Masina Mea

Sistemul Audio de pe Masina Mea Sistemul Audio de pe Masina Mea

Reply
 
Thread Tools
Old 05-10-11, 21:26   #586
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Vw Polo - DDBig

Quote:
Originally Posted by ReLLaXX View Post
Zici ca-i vis. Sandu?? Tu esti??

Se anunta vreo intoarcere? Ar fi prea frumos.

Ma uit ca ati invatat cate ceva m-ati plictisi 2 an nu ati doBorat recordutzu meu dar acu ati depasit si oai cata treaba ar fi de recuperat....oricum felicitari dar spune cinstit 2 acumulatori da?

Momentan fac o masina de curse ca anu trecut nu am reusit nici un loc 1 doar 2 si 3 apoi cat is io de ambitios si cate locu 1 am avut la viata mea nu ma las....anu viitor sparg tot la categoria mea.......sper
Oricum din umbra is cu voi.....va pup
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 05-10-11, 21:43   #587
roli

Stage 5
 
roli's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 1,304
Member of:
[Honda]
[Competitor CNCA]
Default Re: Vw Polo - DDBig

Quote:
Originally Posted by SoundIdentity View Post
Ma uit ca ati invatat cate ceva m-ati plictisi 2 an nu ati doBorat recordutzu meu dar acu ati depasit si oai cata treaba ar fi de recuperat....oricum felicitari dar spune cinstit 2 acumulatori da?

Momentan fac o masina de curse ca anu trecut nu am reusit nici un loc 1 doar 2 si 3 apoi cat is io de ambitios si cate locu 1 am avut la viata mea nu ma las....anu viitor sparg tot la categoria mea.......sper
Oricum din umbra is cu voi.....va pup
Daca tin bine minte recordul a fost doborat in 2009 de SESE focusu negru 1x12 cu un z2lv

https://forum.4tuning.ro/589-campiona...rezultate.html

https://forum.4tuning.ro/589-campiona...uj-napoca.html
__________________
roli is offline   Reply With Quote
Old 05-10-11, 21:56   #588
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Vw Polo - DDBig

Quote:
Originally Posted by roli View Post
Daca tin bine minte recordul a fost doborat in 2009 de SESE focusu negru 1x12 cu un z2lv

https://forum.4tuning.ro/589-campiona...rezultate.html

https://forum.4tuning.ro/589-campiona...uj-napoca.html
Pruncu lu tati.....tu stii secretele?sau doar dai cu parerea?cand sti tu perfect despre ce vorbesc ridica 2 degete si zi de ce nu a fost doborat nici atunci..... cred ca doar eu si relaxu stim.....in rest pace from all...
Relaxu ce mama frectiei lucri...ca conducte vad ca bagi la greu....

Ce e cu pauza asta in viata tuning car audio?...ce vremuri am avut noi ....competitii dupa competitii.....oare revine aceste etape ca atunci imi fac si io o rabla dar pentru1 2 competitii hmmmm ma concentrz mai mult pe drag racing deoarece mor ca nu am un loc 1....
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 05-10-11, 22:29   #589
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: Vw Polo - DDBig

Quote:
Originally Posted by SoundIdentity View Post
Pruncu lu tati.....tu stii secretele?sau doar dai cu parerea?cand sti tu perfect despre ce vorbesc ridica 2 degete si zi de ce nu a fost doborat nici atunci..... cred ca doar eu si relaxu stim.....in rest pace from all...
Relaxu ce mama frectiei lucri...ca conducte vad ca bagi la greu....

Ce e cu pauza asta in viata tuning car audio?...ce vremuri am avut noi ....competitii dupa competitii.....oare revine aceste etape ca atunci imi fac si io o rabla dar pentru1 2 competitii hmmmm ma concentrz mai mult pe drag racing deoarece mor ca nu am un loc 1....
Sandu, nu mai e amorteala. Anul asta a fost chiar agitatie. Si se anunta si mai bine anul viitor. Deci daca ai chef de joaca, hai ca acum incepe distractia!

Si daca scoti baba anul viitor, te dai tot cu un Golf 2. Tu stabilesti ce punem in ele, ca sa nu mai avem probleme cu vitaminele suplimentare.

Neoficial sa stii ca Focusul a trecut atunci si cu o baterie de 152, da' pana nu-i in concurs e numa' poveste.

Lasa ca avem timp de joaca, numai spune cand te vedem printre noi. Si pana la urma, da-le incolo de masini si scoruri. Chiar nu ti-e dor de atmosfera de la o etapa? Ai idee ce ai ratat la Brasov??!??

Pune mana si fa baba sa mearga, arunca ceva din magazin in ea si hai la plimbari. Restu-i detaliu.
__________________
www.melodix.ro
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 05-10-11, 22:36   #590
B-11-AYG
Renault Driver

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,641
Member of:
[VW]
[DACIA]
[RENAULT]
[Competitor CNCA]
Talking Re: Vw Polo - DDBig

Quote:
Originally Posted by ReLLaXX View Post
Sandu, nu mai e amorteala. Anul asta a fost chiar agitatie. Si se anunta si mai bine anul viitor. Deci daca ai chef de joaca, hai ca acum incepe distractia!

Si daca scoti baba anul viitor, te dai tot cu un Golf 2. Tu stabilesti ce punem in ele, ca sa nu mai avem probleme cu vitaminele suplimentare.

Neoficial sa stii ca Focusul a trecut atunci si cu o baterie de 152, da' pana nu-i in concurs e numa' poveste.

Lasa ca avem timp de joaca, numai spune cand te vedem printre noi. Si pana la urma, da-le incolo de masini si scoruri. Chiar nu ti-e dor de atmosfera de la o etapa? Ai idee ce ai ratat la Brasov??!??

Pune mana si fa baba sa mearga, arunca ceva din magazin in ea si hai la plimbari. Restu-i detaliu.
B-11-AYG is offline   Reply With Quote
Old 06-10-11, 03:37   #591
Seal

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,040
Default Re: Vw Polo - DDBig

Eu cel putin il astept pe Sandu cu bratele wide open
Seal is offline   Reply With Quote
Old 06-10-11, 20:49   #592
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Vw Polo - DDBig

Sa stiti ca si mie imi e dor de voi in primul rand dar si de competitiile ca pe vremuri .....

Revenind la neoficial am si eu un scor de 152,9 cu 1x12 2x10.000 si 2 vitamine vorba ta neoficial .....

Hai sa vedem la anu poate fac ceva in careva cotez....va salut si sa ne auzim cu bine....si puneti mana pe treaba ca din umbra va privim...
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 25-10-11, 11:11   #593
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Vw Polo - DDBig

2011 ceva mai aglomerat
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_5748.JPG
Views:	96
Size:	2.46 MB
ID:	2198175  
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 25-10-11, 11:17   #594
B-11-AYG
Renault Driver

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,641
Member of:
[VW]
[DACIA]
[RENAULT]
[Competitor CNCA]
Thumbs up Re: Vw Polo - DDBig

Felicitari, si la mai multe in 2012,
B-11-AYG is offline   Reply With Quote
Old 25-10-11, 11:46   #595
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Vw Polo - DDBig

Multumesc frumos! Felicitari si tie si multa bafta in anul ce urmeaza!

Cat pentru Polo, cam aici se termina smecheria ,cel putin, din punct de vedere al SPL. Un maxim oficial 152.9db cat despre ce s-a intamplat in garaj si la pregatiri sunt doar niste amintiri placute. Au trecut 5 ani de concursuri si evenimente, mii de kilometri facuti in tara, a strans tot ce a putut si cred ca a lasat o impresie buna atat in concursurile de SPL cat si la cele de SQ.
Masina nu se vinde, nu se uita, nu se preda! Dar o sa treaca iarasi printr-o serie mica de modificari (montarea banchetei spate, eliminarea acumulatorilor suplimentari, inlocuitea wooferului de 15" cu...inca nu stiu ce) ... mai pe scurt ... o scot la pensie. Topicul ramane deschis, o sa mai postez din cand in cand ce modificari mai primeste...
Cat pentru 2012, deja stiu ce vreau atat ca baza cat si ce scule vor intra... La momentul potrivit o sa apara un topic nou.
Multumesc celor care au avut incredere in mine si in intentiile mele la momentul potrivit, celor care mi-au creat emotii la concursuri si celor care m-au aplaudat si huiduit ! ... Restul e CAN-CAN
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_5749.JPG
Views:	171
Size:	3.79 MB
ID:	2198197  
__________________
Y!M dbig.sounds
Dealer Autorizat pentru toata gama de produse Digital Designs si PowerCell
S-A DESCHIS
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 25-10-11, 14:05   #596
ludo_ludovic2003

Stage 5
 
ludo_ludovic2003's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,700
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Vw Polo - DDBig

bun 2011...chiar pentru multi dintre noi ... insa noi in 2011 am avut ceva altercatii , terminandu-se in final destul de ok ...(ma refer nu suntem tocmai prieteni buni, dar suntem putin mai mult decat cunostinte ...cel putin asta este parerea mea ca sunt privit eu despre tine...nederanjant) in rest chiar ma bucur ca te-am cunoscut , ca am dormit la tine in casa , ca mi-a mancat numarul de la masina cainele tau nebun...si ca am dormit in aceeasi camera la sibiu...

ps. si nu in ultimul rand... felicitari pentru scoruri !!!!
ludo_ludovic2003 is offline   Reply With Quote
Old 25-10-11, 15:43   #597
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Vw Polo - DDBig

Quote:
Originally Posted by ludo_ludovic2003 View Post
bun 2011...chiar pentru multi dintre noi ... insa noi in 2011 am avut ceva altercatii , terminandu-se in final destul de ok ...(ma refer nu suntem tocmai prieteni buni, dar suntem putin mai mult decat cunostinte ...cel putin asta este parerea mea ca sunt privit eu despre tine...nederanjant) in rest chiar ma bucur ca te-am cunoscut , ca am dormit la tine in casa , ca mi-a mancat numarul de la masina cainele tau nebun...si ca am dormit in aceeasi camera la sibiu...

ps. si nu in ultimul rand... felicitari pentru scoruri !!!!
ca sa-mi numar toti prietenii mei buni, o sa am nevoie de maxim 2 degete ca sa numar toate cunostintele nu ma ajuta memoria, ca sa-i numar pe cei cu care imi face placere sa ma vad de fiecare data ma descurc usor (grupul in care evident esti si tu) ma bucur ca te-ai simtit bine (nu prea stiu eu sa fac pe gazda , dar ma stradui) si imi pare rau pt numar ))
Te felicit din tot sufletul pentru pasiunea de care dai dovada, sincer nu cred ca ar mai fi cineva sa nu se dea batut dupa atatea... sa zicem piedici.
Eu sper ca pana la anul la prima competitie sa ne mai intersectam valabil pentru toti!
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 25-10-11, 16:00   #598
animalutz
VW Driver

Stage 5
 
animalutz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,203
Member of:
[Street Gambler]
[VW]
[Competitor CNCA]
[AUDI]
Default Re: Vw Polo - DDBig

Un mare LIKE la ce a fost Polonicul. . Ma bucur ca doar o vei scoate la pensie, nu o vei arunca.

Spor la viitorul tau proiect, sper sa fie la fel de bun si frumos ca Il Grande Polo!
__________________
///Alpine DVA-9965 , Micro-Precision 7.28MKIII , Micro Precision Z-170 MKIII , Brax Matrix X2400.2 Graphic Edition Chrome ,Phase Aliante SI 12 Limited, Brax X2000.2 Graphic Edition Platinum , Brax PowerCap , Aurix , STP , Dynamat , Exide PowerCell - VW Passat B6
AUDIOPIL - Echipamente Car-Audio.
[URL="http://www.audiopil.ro"]
animalutz is offline   Reply With Quote
Old 26-10-11, 01:53   #599
SQ Addict
Competitor CNCA

Stage 5
 
SQ Addict's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 448
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Vw Polo - DDBig

Jager-ul face parte tot din trofee?
Felicitari!
SQ Addict is offline   Reply With Quote
Old 27-10-11, 10:01   #600
valitataye


Stage 5
 
valitataye's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 3,465
Member of:
[Competitor CNCA]
[SEAT]
[4Tuning International]
Default Re: Vw Polo - DDBig

Felicitari pentru scorurile avute pana acuma cu POLO...Speram si urmatoarea masina sa fie la fel de bine pregatit
valitataye is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -