24-05-10, 15:56
|
#2
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,509
Member of: [Opel] [Competitor CNCA]
|
Re: Cum sa leg amplificatorul daca nu are cd-playerul pre-out?
exista o solutie pentru problema ta ... iti trebuie un Adaptor de nivel High-Low - adaptor de semnal necesar pentru a conecta un amplificator la un player ce nu are iesiri preout RCA
- se poate lega pe cablurile difuzoarelor si ofera o iesire preout RCA
- domeniu de frecventa: 20Hz - 38Khz
pretul pentru un adaptor pleaca de la 40 lei si ajunge si la cateva sute de lei unu foarte bun
__________________

VAND Cd Playere , Difuzoare , Amplificatoare , Subwoofere HELIX , BRAX , MICROPRECISION , MAC AUDIO , ALPINE , CLARION , PIONEER, HERTZ , FOCAL , MAGNAT , DB AUDIO ,BLAUPUNKT, KENWOOD , AUDISON
www.audiolab.ro Numar telefon : 0724 710 809
|
|
|