![]() |
Cum sa leg amplificatorul daca nu are cd-playerul pre-out?
dupa cum spune si titlul...un preten pe audi a6 are cd-player fara pre-out....exista ceva adaptor pt. asa ceva???daca exista merita unul sau mai bine schimbi cd-playerul....el are audy concert si este multumit de el dar ar vrea sa puna si un subwoofer
|
Re: Cum sa leg amplificatorul daca nu are cd-playerul pre-out?
exista o solutie pentru problema ta ... iti trebuie un Adaptor de nivel High-Low
|
Re: Cum sa leg amplificatorul daca nu are cd-playerul pre-out?
ms mult!
|
Re: Cum sa leg amplificatorul daca nu are cd-playerul pre-out?
Quote:
;) |
| All times are GMT +2. The time now is 01:10. |
- Copyright 2026 4Tuning