salutare.
deci vreau sa va spun de la inceput k nu am absolut nici o cunostiinta in domeniul audio. imi cer scuze daca fac vreo greseala.
am un passat din 99, stock pana acum.
as vrea sa i mai imbunatatesc sistemul audio putin.
am gasit o oferta de la MAC audio pt un amplificator si woofer, la doar 4 mil.
http://www.
********.
ro/produse/Subwoofere_auto/mac_Audio/MAC_Power_Bass_1/
mi se pare foarte putin, in comparatie cu ce am auzit eu.
isi fac treaba produsele astea ?
vreau sa le iau cat mai repede, pt k se termina oferta.
urmeaza sa iau si un mp3 player.
o sa folosesc boxele stock ale masini.
de ce trebuie sa tin cont cand aleg mp3`u , daca folosesc boxele care sunt deja pe masina si amplificatoru si wooferu de la mac ?
se va auzi bine ?
mentionez k nu vreau ceva foarte foarte sofisticat pe masina, doar sa se auda bine si clar.
mai trebe ceva pt montarea wooferului in afara de amplificator si cablurile cu care vine pachetul ?
multumesc