Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Coltul incepatorului

Coltul incepatorului Intreaba si afla ce vrei sa stii

Reply
 
Thread Tools
Old 28-05-05, 22:57   #1
dandan

Stage 3
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 103
Default Sisteme audio stock

Care masini au din fabrica cele mai performante sisteme audio?
De exemplu..........cel de pe mondeo dupa 2000 mi se pare excelent,in comparatie cu alte masini mai scumpe din aceeiasi clasa ....
dandan is offline   Reply With Quote
Old 29-05-05, 02:27   #2
fuscobal

Stage 5
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 686
Default

Cel mai performant este sistemul Mark Levinson de pe Lexus ! Destul de bine sta si Harman Kardon de pe M3 !
fuscobal is offline   Reply With Quote
Old 30-05-05, 03:14   #3
sharkky

Stage 5
 
sharkky's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,314
Member of:
[DACIA]
Default

ar mai fi si BOSE de pe A8 din 2000/2001
sharkky is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -