![]() |
Sisteme audio stock
Care masini au din fabrica cele mai performante sisteme audio?
De exemplu..........cel de pe mondeo dupa 2000 mi se pare excelent,in comparatie cu alte masini mai scumpe din aceeiasi clasa .... |
Cel mai performant este sistemul Mark Levinson de pe Lexus ! Destul de bine sta si Harman Kardon de pe M3 !
|
ar mai fi si BOSE de pe A8 din 2000/2001
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:11. |
- Copyright 2026 4Tuning