Re: am o intrebare
1- Puterea care o citesti pe difuzoare e aia pe care o suporta.
2- Un Hu nu scoate in veci mai mult de 14-17w, chiar daca scrie mai mult pe cutie. Pioneer P80 scoate ceva mai mult, dar numai cu citiva wati.
__________________
Quality first !
|