23-10-07, 00:32
|
#2
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,509
Member of: [Opel] [Competitor CNCA]
|
Re: Statie magnat
banuiesc ca zici de Remote de la amplificator ...
pe cablu rca de semnal e legat de el un cablu mic si subtire care trebuie sa il legi la amplifactor ca sa poti beneficia de setari din head unit
__________________

VAND Cd Playere , Difuzoare , Amplificatoare , Subwoofere HELIX , BRAX , MICROPRECISION , MAC AUDIO , ALPINE , CLARION , PIONEER, HERTZ , FOCAL , MAGNAT , DB AUDIO ,BLAUPUNKT, KENWOOD , AUDISON
www.audiolab.ro Numar telefon : 0724 710 809
|
|
|