Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Coltul incepatorului

Coltul incepatorului Intreaba si afla ce vrei sa stii

Reply
 
Thread Tools
Old 22-10-07, 23:56   #1
picieri

Stock
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 4
Default Statie magnat

Sal all

Miam cumparta o staite magnat si am o nelamurire cu oinul RMT. Ma poate lumina cineva pentru ce este?
picieri is offline   Reply With Quote
Old 23-10-07, 00:32   #2
pilula20

Stage 5
 
pilula20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,509
Member of:
[Opel]
[Competitor CNCA]
Post Re: Statie magnat

banuiesc ca zici de Remote de la amplificator ...
pe cablu rca de semnal e legat de el un cablu mic si subtire care trebuie sa il legi la amplifactor ca sa poti beneficia de setari din head unit
__________________

VAND Cd Playere , Difuzoare , Amplificatoare , Subwoofere HELIX , BRAX , MICROPRECISION , MAC AUDIO , ALPINE , CLARION , PIONEER, HERTZ , FOCAL , MAGNAT , DB AUDIO ,BLAUPUNKT, KENWOOD , AUDISON

www.audiolab.ro Numar telefon : 0724 710 809
pilula20 is offline   Reply With Quote
Old 23-10-07, 00:38   #3
picieri

Stock
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 4
Default Re: Statie magnat

ce stie sa faca pe remote amplifu?
picieri is offline   Reply With Quote
Old 23-10-07, 01:19   #4
pilula20

Stage 5
 
pilula20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,509
Member of:
[Opel]
[Competitor CNCA]
Default Re: Statie magnat

pey in primu rand din cunostiintele mele nu iti lasa amplificatoru pornit tot timpu si atunci cand iti inchizi head unitu ti se inchide si amplificatoru
pilula20 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -