sal,mi-am luat un golf vr6,ce sistem sa-i fac? mentonez ca am un pioneer 9800bt,statie Beyma SP-1504 si kit cabluri.vreau o pereche difuzoare tari pe fata de la hertz si un subwoofer in portbagaj. ce i-mi recomandati? va multumesc. bafta la toata lumea