Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Coltul incepatorului

Coltul incepatorului Intreaba si afla ce vrei sa stii

Reply
 
Thread Tools
Old 20-05-07, 15:02   #1
catalinut

Stage 2
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 44
Default va salut pe toti si cer si eu un sfat

sal,mi-am luat un golf vr6,ce sistem sa-i fac? mentonez ca am un pioneer 9800bt,statie Beyma SP-1504 si kit cabluri.vreau o pereche difuzoare tari pe fata de la hertz si un subwoofer in portbagaj. ce i-mi recomandati? va multumesc. bafta la toata lumea
catalinut is offline   Reply With Quote
Old 20-05-07, 18:04   #2
saxo

Stage 5
 
saxo's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,302
Member of:
[Moderators]
Default Re: va salut pe toti si cer si eu un sfat

Daca vrei Hertz, poti opta pentru sistem HSK-165 sau Mille MLK-165 pe fata, si un sub EBX-250 in incinta de fabrica.
saxo is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 23:23   #3
catalinut

Stage 2
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 44
Default Re: va salut pe toti si cer si eu un sfat

multumesc pt raspuns si bafta la toata lumea!
catalinut is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -