Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   va salut pe toti si cer si eu un sfat (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/41684-salut-cer-sfat.html)

catalinut 20-05-07 15:02

va salut pe toti si cer si eu un sfat
 
sal,mi-am luat un golf vr6,ce sistem sa-i fac? mentonez ca am un pioneer 9800bt,statie Beyma SP-1504 si kit cabluri.vreau o pereche difuzoare tari pe fata de la hertz si un subwoofer in portbagaj. ce i-mi recomandati? va multumesc. bafta la toata lumea

saxo 20-05-07 18:04

Re: va salut pe toti si cer si eu un sfat
 
Daca vrei Hertz, poti opta pentru sistem HSK-165 sau Mille MLK-165 pe fata, si un sub EBX-250 in incinta de fabrica.

catalinut 21-05-07 23:23

Re: va salut pe toti si cer si eu un sfat
 
multumesc pt raspuns si bafta la toata lumea!


All times are GMT +2. The time now is 22:21.

- Copyright 2026 4Tuning