Quote:
Originally Posted by The29031993
Gata montat? Pai si nu ne dai niste impresii?
|
Paai nu e gata montat, din pacate

. Doar vroiam sa ii anunt si pe ceilalti la ce hotarare am ajuns, in caz ca erau curiosi.

) Acum... astept sa se faca portofelu gros..

)