Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Coltul incepatorului

Coltul incepatorului Intreaba si afla ce vrei sa stii

Reply
 
Thread Tools
Old 03-12-12, 17:03   #1
cretzu194

Stage 4
 
cretzu194's Avatar
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 239
Member of:
[VW]
Default Linie Audio

Salut , am o intrebare , pe langa Subwoofer , Statie , Mp3 Player , Cabluri mai trebuie ceva? Adica un fel de tablou de sigurante sau stiu eu ce , care ar ajuta sistemul?

Detin urmatoarele:

Amplificator : Kenwood KAC628
Subwoofer : Kenwood KFC-WF303, are 600w la 4 ohmi, difuzor de 30 cm
Mp3 Player: JVC KD-R223
cretzu194 is offline   Reply With Quote
Old 03-12-12, 18:43   #2
Mozzo

Stage 4
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 235
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Linie Audio

Se gasesc kituri complete cu tot ce iti trebuie in materie de cabluri(cablu amlimentare,masa,remote,rca,sigurante etc)...daca te intereseaza preturile le poti afla la baietii de pe forum care se ocupa cu comercializarea lor.
Mozzo is offline   Reply With Quote
Old 03-12-12, 18:45   #3
cretzu194

Stage 4
 
cretzu194's Avatar
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 239
Member of:
[VW]
Default Re: Linie Audio

Quote:
Originally Posted by Mozzo View Post
Se gasesc kituri complete cu tot ce iti trebuie in materie de cabluri(cablu amlimentare,masa,remote,rca,sigurante etc)...daca te intereseaza preturile le poti afla la baietii de pe forum care se ocupa cu comercializarea lor.
Am si kitul de cabluri l-am cumparat de la un magazin care se ocupa cu asa ceva (cablu alimentare cu siguranta pe el , masa , remote ,rca) dar ma gandeam ca ar mai trebui un fel de tablou de sigurate din care sa leg boxele sau stiu eu a aia ma refeream am vazut la cineva pe forum asa ceva si sunt curios
cretzu194 is offline   Reply With Quote
Old 03-12-12, 22:27   #4
dydy-andrey
VW Driver

Stage 5
 
dydy-andrey's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,240
Member of:
[VW]
[Hyundai]
[2 Roti]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
Default Re: Linie Audio

Quote:
Originally Posted by cretzu194 View Post
Am si kitul de cabluri l-am cumparat de la un magazin care se ocupa cu asa ceva (cablu alimentare cu siguranta pe el , masa , remote ,rca) dar ma gandeam ca ar mai trebui un fel de tablou de sigurate din care sa leg boxele sau stiu eu a aia ma refeream am vazut la cineva pe forum asa ceva si sunt curios
Ce ai vazut tu ca au baietii legate difuzoarele, sunt filtre.
exista doar o singuranta pe cablul de alimentare, ce trebuie pusa cat mai aproape de baterie.
Spor la lucru!
dydy-andrey is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -