Buna! Am un casetofon de pe un vw golf 4 blaupunkt beta si doresc sa il montez pe o masina si nu am doar o mufa in spate si doua fire .In spatele casetofonului e loc pentru 3 mufe:cd-player,o mufa pentru boxe si una alimentarea casetofonului.Unu din firele care le am e rosu si unu negru ,eu cum le leg in spatele casetofonului? Are loc pentru mufe dar de unde stiu care e plusu si minusul ?Stima