Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Coltul incepatorului

Coltul incepatorului Intreaba si afla ce vrei sa stii

Reply
 
Thread Tools
Old 01-04-12, 13:06   #1
cj69ded

Stock
 
cj69ded's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 4
Default Putin ajutor! Va rog

Buna! Am un casetofon de pe un vw golf 4 blaupunkt beta si doresc sa il montez pe o masina si nu am doar o mufa in spate si doua fire .In spatele casetofonului e loc pentru 3 mufe:cd-player,o mufa pentru boxe si una alimentarea casetofonului.Unu din firele care le am e rosu si unu negru ,eu cum le leg in spatele casetofonului? Are loc pentru mufe dar de unde stiu care e plusu si minusul ?Stima
cj69ded is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -