Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   Putin ajutor! Va rog (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/311957-putin-ajutor-rog.html)

cj69ded 01-04-12 13:06

Putin ajutor! Va rog
 
Buna! Am un casetofon de pe un vw golf 4 blaupunkt beta si doresc sa il montez pe o masina si nu am doar o mufa in spate si doua fire .In spatele casetofonului e loc pentru 3 mufe:cd-player,o mufa pentru boxe si una alimentarea casetofonului.Unu din firele care le am e rosu si unu negru ,eu cum le leg in spatele casetofonului? Are loc pentru mufe dar de unde stiu care e plusu si minusul ?Stima


All times are GMT +2. The time now is 03:13.

- Copyright 2026 4Tuning