varianta cu 4pb-uri ai furato de la mine


eu am in plan asa ceva.
uite ca sa-ti faci o idee, imi dau cu parerea legat de ce ai zis tu
acum o luna i-am facut unui client un sistem care continea si un pb s12, am ramas impresionat de ce poate acest difuzor si mi-am pus in gand ca urmatorul meu sistem sa contina cel putin 2 astfel de difuzoare.
actualmente am achizitionat unul si sper ca in 2 saptamani sa vina si al 2-lea iar pe viitor vor fi 4.
am avut xtr300, un difuzor bun, dar nu se poate compara cu 4x12 in niciun caz
am ascultat type r 15" ce am zis despre xtr se poate aplica si aici.
am ascultat si gzrw 30spl, asta consider ca e cel mai slab dintre aceste 4 configuratii.