Salutare tuturor.....
sunt detinatorul unui ford focus din 2003. Din pacate masina nu este dotata cu un mp3 player. Are doar un casetofon. As vrea sa-l schimb cu un mp3 dar problema este ca Ford-ul are acel model mare de casetofon...si nu stiu unde as putea sa gasesc ceva care sa se potriveasca. La reprezentanta sunt exagerat de scumpe.
daca aveti ideei va astept!!
Multumesc frumos!