![]() |
MP3 player FORD
Salutare tuturor.....
sunt detinatorul unui ford focus din 2003. Din pacate masina nu este dotata cu un mp3 player. Are doar un casetofon. As vrea sa-l schimb cu un mp3 dar problema este ca Ford-ul are acel model mare de casetofon...si nu stiu unde as putea sa gasesc ceva care sa se potriveasca. La reprezentanta sunt exagerat de scumpe. daca aveti ideei va astept!! Multumesc frumos! |
Re: MP3 player FORD
Pui o masca adaptoare+cupla de Ford , dupa care iti alegi ce mp3 vrei.
|
Re: MP3 player FORD
mi-ar fi placut daca exista vreun cd-player casa sa se potriveasca pe lacasul masinii. daca nu asta este....o sa trebuiasca sa accept varianta propusa de tine...
|
Re: MP3 player FORD
ba sunt mp2 playere dedicate pt ford.. dar au niste scoruri de vai-vai. ajung cam la 20 mil .. deci mai degraba pui o masca sa acopere locul ramas si-ti pui ce cd player doresti.. :D
|
Re: MP3 player FORD
Acesta este un thread din data de 20-06-09, banuiesc ca in 2 ani jumate si-a gasit ceva...
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:10. |
- Copyright 2026 4Tuning