Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Coltul incepatorului

Coltul incepatorului Intreaba si afla ce vrei sa stii

Reply
 
Thread Tools
Old 26-11-06, 15:55   #1
Karatek

Stock
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2
Default am si yo o intrebare pls :)

am si yo o intrebare....cum pot sa scot masca de la casetofon pt k as vrea sa ii mai trag niste fire din el pt boxele din spate si nu as vrea sa ajung cu ea intr-un service sa mai dau niste bani ....si ink 1 intrebare....cum vi se pare casetofonu d p ea? ...yo am cumparat masina cu el p ea ...va multumuesc
Attached Images
File Type: jpg brasov 001.jpg (597.0 KB, 47 views)
File Type: jpg brasov 005.jpg (439.1 KB, 38 views)
File Type: jpg brasov 003.jpg (446.0 KB, 34 views)
File Type: jpg brasov 008.jpg (552.8 KB, 31 views)
Karatek is offline   Reply With Quote
Old 26-11-06, 19:50   #2
Zaheyu

Stage 3
 
Zaheyu's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 167
Default Re: am si yo o intrebare pls :)

Daca aveai cassul cumparat din magazin aveai doua lamele care se baga in fantele din lateral, se misca intr-o anumita directie si poti sa il scoti; aveai si manualul care iti spunea asta. Poate iti imprumuta cineva cu HU pioneer lamelele sau iti spune cum arata sa le faci tu. E posibil ca HU sa nu fie montat rama aia metalica si atunci treaba se complica, trebuie sa vb cu cine l-a montat sau cineva care cunoaste bordul de solenza.
Zaheyu is offline   Reply With Quote
Old 27-11-06, 16:47   #3
Karatek

Stock
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2
Default Re: am si yo o intrebare pls :)

multumesc de raspuns
Karatek is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -