am si yo o intrebare....cum pot sa scot masca de la casetofon pt k as vrea sa ii mai trag niste fire din el pt boxele din spate si nu as vrea sa ajung cu ea intr-un service sa mai dau niste bani

....si ink 1 intrebare....cum vi se pare casetofonu d p ea? ...yo am cumparat masina cu el p ea

...va multumuesc