Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   am si yo o intrebare pls :) (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/28001-yo-intrebare-pls.html)

Karatek 26-11-06 15:55

am si yo o intrebare pls :)
 
4 Attachment(s)
am si yo o intrebare....cum pot sa scot masca de la casetofon pt k as vrea sa ii mai trag niste fire din el pt boxele din spate si nu as vrea sa ajung cu ea intr-un service sa mai dau niste bani :D....si ink 1 intrebare....cum vi se pare casetofonu d p ea? ...yo am cumparat masina cu el p ea :p...va multumuesc :)

Zaheyu 26-11-06 19:50

Re: am si yo o intrebare pls :)
 
Daca aveai cassul cumparat din magazin aveai doua lamele care se baga in fantele din lateral, se misca intr-o anumita directie si poti sa il scoti; aveai si manualul care iti spunea asta. Poate iti imprumuta cineva cu HU pioneer lamelele sau iti spune cum arata sa le faci tu. E posibil ca HU sa nu fie montat rama aia metalica si atunci treaba se complica, trebuie sa vb cu cine l-a montat sau cineva care cunoaste bordul de solenza.

Karatek 27-11-06 16:47

Re: am si yo o intrebare pls :)
 
multumesc de raspuns :)


All times are GMT +2. The time now is 00:02.

- Copyright 2026 4Tuning