Re: Ce recomandati??
Am avut avut pe cineva care mi-a aratat cum sa fac! Dupa ce am terminat cu totul am fost la el si a fost totul in regula! Atat ca nu am stiut cu statia si nu am intrebat! Si firul ala din Hu unde intra in statie??
Te rog sa folosesti un limbaj civilizat !
Last edited by saxo; 05-10-06 at 19:29.
|