Recunosc k sunt nou in domeniul audio ... si as vrea sa-mi cumpar un sub si o statie pt masina pt k nu sunt multumit de bass-ul sist audio al masinii mele (Golf V Gti - Vw sound ) ... si astfel am ales k amplificator un Magnat Rock Mono 1000 (4 ohmi - 1x 350W rms ) si k sub un Magnat XTC Reflex One (4 ohmi 300W rms , SPL 92DB , 20-500 hz) .. ce parere aveti? sunt de calitate ? s-ar auzi bine? tot paketul m-ar costa km 11 mil ... dak aveti alte sugestii la acelasi pretz sau mai ieftin va rog sa le afisati

. Va multumesc