Quote:
Originally Posted by cynegeticos
Da, acum am vazut si eu ce am scris... 
Cand am scris bord ma refeream la torpedou!
Scuze ca te-am indus in eroare!
|
Stai linistit ca nu-i nimic,macar am scos-o la capat
@khrysty@n o sa pun si niste poze cand o sa o scot din service ca am avut probleme cu instalatia aia de incalzire,ca am tot gasit presul ud fiindca a curs pe undeva,si o sa pun niste poze,dar mai exact ce ai vrea sa vezi,doar poza cu statia din portbagaj si cablurile,si mai ce altceva?