Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Coltul incepatorului

Coltul incepatorului Intreaba si afla ce vrei sa stii

Reply
 
Thread Tools
Old 17-11-10, 22:13   #1
OviO

Stage 3
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 143
Default Muzica pe bora

vreau sa pun muzica pe bora pe care din cand in cand o voi pune si pe golf 4 variant...bora fiind sedan am urmatoarele optiuni...am un amplif primit cadou de 600w rms la 4 ohm si ma gandeam sa-mi cumpar un Crunch GP 12D2 http://www.**************/subwoofere-a...h/gp-12d2.html , sau sa iau de la cineva un amplificator In-phase PA1204 http://www.**************/amplificatoa...se/pa1204.html si sa pun 2 difuzoare...acum iar vine problema...cu amplificatorul rezolv dar iar am de ales dintre 2 firme...Pioneer TS-W306C http://www.**************/subwoofere-a.../ts-w306c.html sau Infinity Kappa Perfect 10.1 http://www.**************/subwoofere-a...-1.html...care s-ar auzi mai bine in bora avand in vedere ca este sedan??(in variant nu este o problema)...si ce ar fi mai bine sa aleg un difuzor sau 2?va multumesc!
OviO is offline   Reply With Quote
Old 20-11-10, 00:52   #2
OviO

Stage 3
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 143
Default Re: Muzica pe bora

nimeni nimic?
OviO is offline   Reply With Quote
Old 20-11-10, 15:54   #3
OviO

Stage 3
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 143
Default Re: Muzica pe bora

am rezolvat...se poate inchide...
OviO is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -