Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   Muzica pe bora (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/221333-muzica-bora.html)

OviO 17-11-10 22:13

Muzica pe bora
 
vreau sa pun muzica pe bora pe care din cand in cand o voi pune si pe golf 4 variant...bora fiind sedan am urmatoarele optiuni...am un amplif primit cadou de 600w rms la 4 ohm si ma gandeam sa-mi cumpar un Crunch GP 12D2 http://www.**************/subwoofere-a...h/gp-12d2.html , sau sa iau de la cineva un amplificator In-phase PA1204 http://www.**************/amplificatoa...se/pa1204.html si sa pun 2 difuzoare...acum iar vine problema...cu amplificatorul rezolv dar iar am de ales dintre 2 firme...Pioneer TS-W306C http://www.**************/subwoofere-a.../ts-w306c.html sau Infinity Kappa Perfect 10.1 http://www.**************/subwoofere-a...-1.html...care s-ar auzi mai bine in bora avand in vedere ca este sedan??(in variant nu este o problema)...si ce ar fi mai bine sa aleg un difuzor sau 2?va multumesc!

OviO 20-11-10 00:52

Re: Muzica pe bora
 
nimeni nimic?:???:

OviO 20-11-10 15:54

Re: Muzica pe bora
 
am rezolvat...se poate inchide...


All times are GMT +2. The time now is 18:16.

- Copyright 2026 4Tuning