![]() |
Muzica pe bora
vreau sa pun muzica pe bora pe care din cand in cand o voi pune si pe golf 4 variant...bora fiind sedan am urmatoarele optiuni...am un amplif primit cadou de 600w rms la 4 ohm si ma gandeam sa-mi cumpar un Crunch GP 12D2 http://www.**************/subwoofere-a...h/gp-12d2.html , sau sa iau de la cineva un amplificator In-phase PA1204 http://www.**************/amplificatoa...se/pa1204.html si sa pun 2 difuzoare...acum iar vine problema...cu amplificatorul rezolv dar iar am de ales dintre 2 firme...Pioneer TS-W306C http://www.**************/subwoofere-a.../ts-w306c.html sau Infinity Kappa Perfect 10.1 http://www.**************/subwoofere-a...-1.html...care s-ar auzi mai bine in bora avand in vedere ca este sedan??(in variant nu este o problema)...si ce ar fi mai bine sa aleg un difuzor sau 2?va multumesc!
|
Re: Muzica pe bora
nimeni nimic?:???:
|
Re: Muzica pe bora
am rezolvat...se poate inchide...
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:16. |
- Copyright 2026 4Tuning