buna !
Am deschis acest topic deoarece am mare nevoie de ajutor.
Am un bmw seria 3 e90 navi mic sistem audio basic. Suna acceptabil.
Nu cu mult timp in urma m-am interesat despre un upgrade la sistemul audio pentru masina mea si din pacate am ramas dezamagit. Foarte multe persoane mi-au spus ca nu se poate monta sistem audio aftermarket pt ca nu imi recunoaste consola centrala sistemul.
Eu vroiam 2 subz sa pun in masina. Difuzoarele sunt bune in schimb bass-ul e nesatisfacator.
1. Daca chiar ii adevarata toata treaba asta cu consola centrala care este solutia ?
2. Ce propuneri aveti ?
Multumesc