Pt un casetofon, 2 boxe fata cu distribuitor, 2 spate + un amplificator.
are rost sa trec boxele prin amplificator?
daca nu am woffer mai are rost sa pun condensator si alta baterie?
cum este recomandat sa fac legaturile la curent? direct la baterie?
siguranta daca se pun cum se pune?
ce cabluri sunt recomandate?