am deskis acest thread in speranta de a primi sfaturi...
vreau sunet puternic (kt se poate in limita unei sume) si bass si nu ma hotarasc ce sa pun p masina...
astept sfaturile voastre
va multumesc!
nu am precizat...poate intelegeti gresit.. ma gandeam la 2 variante:
1 sa imi pun mid-bas pe portire in locul boxelor standard si tweetere sus
2 subwoofwer + in portiere mid si tweeter
se compara sunetul intre variante??(as vrea un bass cat mai puternic...)
si in limita a 10 mil
va rog sa ma ajutati
ground zero
statie GZTA 2.250MK2
sub GZRB 10BT
pret 550ron
care din ele se merita?
BOSCHMANN JA-998ATX de 1700W si un subwoofer BOSCHMANN AXZ-W10 TPO de 1500W sunt aproape noi ft putin folosite
MI-A CERUT CINEVA PE ELE 550RON
care din ele se merita ?
ms fr