![]() |
subwoofer sau difuzoare in portiere??
am deskis acest thread in speranta de a primi sfaturi...
vreau sunet puternic (kt se poate in limita unei sume:D) si bass si nu ma hotarasc ce sa pun p masina... astept sfaturile voastre va multumesc! |
Re: subwoofer sau difuzoare in portiere??
nu am precizat...poate intelegeti gresit.. ma gandeam la 2 variante:
1 sa imi pun mid-bas pe portire in locul boxelor standard si tweetere sus 2 subwoofwer + in portiere mid si tweeter se compara sunetul intre variante??(as vrea un bass cat mai puternic...) si in limita a 10 mil va rog sa ma ajutati |
Re: subwoofer sau difuzoare in portiere??
ground zero
statie GZTA 2.250MK2 sub GZRB 10BT pret 550ron care din ele se merita? BOSCHMANN JA-998ATX de 1700W si un subwoofer BOSCHMANN AXZ-W10 TPO de 1500W sunt aproape noi ft putin folosite MI-A CERUT CINEVA PE ELE 550RON care din ele se merita ? ms fr |
Re: subwoofer sau difuzoare in portiere??
Pentru ce vrei tu, nu merita nici unu din produsele alea. Tie iti trebuie usi insonorizate, amplifcator si mid-bassi calumea inaintea wooferului.
|
Re: subwoofer sau difuzoare in portiere??
Cind mai cereti sfaturi, spuneti si pe ce masina vreti sa puneti muzica.
|
Re: subwoofer sau difuzoare in portiere??
daca vrei zgomot i`ati un woofer si lasa cartoanele pana ai bani de altele :D (parerea mea)
|
Re: subwoofer sau difuzoare in portiere??
Nu vezi ca-l doare-n basca ? N-a mai intrat p-aici de 2 saptamini.
|
Re: subwoofer sau difuzoare in portiere??
mda...ai dreptate.*****iem degeaba :rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:32. |
- Copyright 2026 4Tuning