Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Coltul incepatorului

Coltul incepatorului Intreaba si afla ce vrei sa stii

Reply
 
Thread Tools
Old 21-02-06, 13:21   #1
claparu

Stage 1
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 14
Default Pareri

De curand mi-am luat un cielo si vreau sa ma apuc sa schimb sistemul ala stock.In primul rand vreau sa ma documentez ca sa fac o treaba buna.Pt asta imi trebuie niste informatii .De accea vreau sa va intreb urmatoarele lucruri:1.are vreo importanta forma boxelor(ovala sau rotunda)
2.eu in porbagaj nu am loc de subwoofer(am butelie de gaz) si ma gandeam dc se poate pune intre boxe in spate un dif. de subwoofer(mic nu foarte puternic) pt putin bas ca e necesar.Se aude bine?Ati mai vazut?Trebuie amplificat sau se leaga impreuna cu boxele?

Vreau sa va mai cer o parere referitoare la niste dif.Ce ati alege dintre astea doua:Infinity REF9613i SAU DlS 962.
claparu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -