Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-06-05, 23:19   #16
Adryx

Stage 4
 
Adryx's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 257
Member of:
[VW]
Default

0746 541396
Adryx is offline  
Old 29-06-05, 02:04   #17
radu_lkv
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 515
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
Default

0722 55.... restul il ghiciti voi )
radu_lkv is offline  
Old 29-06-05, 08:09   #18
bobbyadr

Stage 4
 
bobbyadr's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 252
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"GAB35DJ\"
cei care vretzi ca maine seara sa participatzi la Marsul in memoria lui KOSU'va rog postatzi aici numerele voastre de telefon!!!vetzi primi maine un sms care sa va anuntza cum unde si cand!!!va multumesc anticipat!!pa pa!!!

GAB'u

sa-i aduci aminte piticului sa ma sune si pe mine pe nr. nou

merci

bobbyadr is offline  
Old 29-06-05, 13:09   #19
cioara

Presedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 2
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 40
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
Default

Se tine acest mars pana la Bals si retur!Acest mars va reamintesc se tine in memoria celui care a fost KOS....iar de aceasta data sper sa nu mai cante muzica si alte chestii de genul asta.Pe traseu se merge cat se poate de regulamentar.Pentru cei care au intentia sa se dea nu raspund de eventualele conflicte cu politia, daca respectati indicatiile garantez ca nu nu o sa existe nici o problema.Sper sa nu vina multe masini pentru ca vrem sa fie ceva mai restrans.Cei care au lasat un nr. de tel. o sa fie anuntati dar va rog sa veniti singuri fara tambalau.Ora si locul plecarii o sa fie transmise prin sms.Va multumesc pentru intelegere!
cioara is offline  
Old 29-06-05, 22:32   #20
dj05dpx
Guest
 
Posts: n/a
Default

Frumoasa coloana de masini,v-am vazut la Bals.
 
Old 30-06-05, 01:52   #21
Adryx

Stage 4
 
Adryx's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 257
Member of:
[VW]
Default

Multumesc pentru sms, dar din cauza unor probleme tehnice n-am avut cu ce sa vin
Adryx is offline  
Old 30-06-05, 02:04   #22
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Felicitari ! Felicitari ! Felicitari !!!!!


Multumesc pt. sms , desi nu am ajuns la locul de intalnire am reusit sa vin mai tarziu ! SUPER!!! Sper ca, Kos-u de-acolo de sus de unde e sa fi fost fericit sa vada ce a fost azi la Craiova ! Dumnezeu sa-l ierte inca odata si sa-i fie tarana usoara !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 30-06-05, 14:28   #23
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default

Intr-adevar felicitari pt. prietenia de care ati dat dovada.. pt. fiecare gand si intentie buna pe care o aveti in fiecare an pe 29 in memoria lui.
La Bals cred ca ar fi trebuit sa mearga doar cei care l`au cunoscut bine.. si care i`au fost cat de cat apropiati

Pentru toti care au organizat si supravegheat `miscarea`, bravo.. ati fost minunati!

Rest in peace KOS..
__________________
God, give our angels the necessary speed to follow us :>
TranceGirl is offline  
Old 30-06-05, 17:36   #24
GAB35DJ

Purtator de cuvant EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
GAB35DJ's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 327
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

va multumim pentru participare!!!intr-adevar s-a hotarat ca la bals sa mearga membri extreme racing si cei care l-au cunoscut si i-au fost prieteni cu adevarat!!!eu nu am mai ajuns acasa ca sa postez aceasta imformatzie,asa ca imi cer scuze celor ce au asteptat sms-ul si nu l-au mai primit!!!asa...k multumirile se indeapta atat celor care ne-au insotzit pe durata marsului....cat si celor care au participat la cursa de pe aeroport!!!

GAB'u
__________________
BADDDDDDDDD BOYSSS RUNNNNNNNN BADDDDDD TOYSSSSSSS!!!!!!!!!!
GAB35DJ is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -