de azi inainte numai GABU' o sa purtatorul de cuvant al EXTREME!se pricepe domne sa manuiasca cuvintele ceva .......de n-ai vazut!
sunt si eu de aceeasi parere cu cei de mai sus,adica:la cat mai multe legale dar .....si o Ilegala merge din cand in cand!
__________________
FORD MONDEO MK3-2006
MINI COOPER R56-2008
HYUNDAI I30-2013
|