Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 01-04-05, 01:35   #16
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Bine ca ai scris aici, un sms nu puteai sa trimiti, ca mi-a crapat windowsul si nu am mai intrat pe net Si mai am cateva reviste, poate ne vedem la Bv si va dau.
Carmen is offline   Reply With Quote
Old 01-04-05, 05:54   #17
GAB35DJ

Purtator de cuvant EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
GAB35DJ's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 327
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

eu plec pe la 1...cu tot cu intarzieri...pe la 2 aproape....asa ca la 1 in omv daca mai sant intarziati ca mine
GAB35DJ is offline   Reply With Quote
Old 01-04-05, 07:54   #18
NSL_Doru

Stage 5
 
NSL_Doru's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 467
Default

Ne vedem la Brasov ... GAB vezi ca Rika e mai intarziat asa ca tine
NSL_Doru is offline   Reply With Quote
Old 05-04-05, 18:53   #19
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default Re:

Eu am vazut topicul prea tarziu.. putin dupa Brasov Dar oricum ne`fiind cu masina mea nu puteam sa`l oblig pe tipu cu care am plekat sa mearga in coloana pt. ca avea alt ritm de mers + ca am plekat mai tarziu.. adica au stat dupa mine sa termin programu la work si.. din pacate.. nu am reushit sa`l termin cu mult mai devreme decat de obicei motiv pt. care am intarziat mult
Quote:
Originally Posted by \"bobbyadr\"
sunt curios daca se intampla ca intodeauna...multi se anunta putin ajung
Din cate am vazut aproape toti cei care s`au anuntat aici au fost acolo, va kiar mai multi Deci de data asta a fost invers.. s`au anuntat putini si au mers multi Things are getting better
Imi pare rau ca nu am putut sa ne int. pe`acolo mai multi sau sa \"reunim\" grupurile, de prezenta unora doar am auzit, cu altii kiar am vazut unele probe... sau \"circuri\" [se shtiu ei )]
Acum ca tot a expirat plekarea va spun cateva pareri personale.. kiar a fost bestial.. a meritat drumu, oboseala, fuga intre probe.. si a fost prima data cand am ajuns la aproape toate probele la care se putea ajunge inclusiv premierea.. pt. ca vremea a tinut cu noi. Ne-au derutat putin cu skimbarea unor circuite si unii \"gardieni\" care erau duceau lumea in eroare cum ca \"proba se amana sau nu se mai tine\" doar ca sa ne trimita inpoi... noroc ca noi eram incapatanati si una lume mai avea cunostinte
__________________
God, give our angels the necessary speed to follow us :>
TranceGirl is offline   Reply With Quote
Old 05-04-05, 19:50   #20
GAB35DJ

Purtator de cuvant EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
GAB35DJ's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 327
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ce \"circuri\"?ce?cum?unde?cand?cine? a facut cineva asa ceva???
GAB35DJ is offline   Reply With Quote
Old 05-04-05, 21:20   #21
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Circ?! Sa ne trazneasca daca am vazut asa ceva! =))
Ce v-ati face fara mine? =))
A fost super la Brasov, pacat de unele abandonuri. Din pacate pt mine, favoritii mei au facut figura buna doar partial, 3 la general, 4 la N 1.6 si abandon
Prezenta craiovenilor a fost mare... Dar multe din fetzele vechi in domeniu nu s-au aratat, ce faceti, inca hibernati? A INCEPUT CAMPIONATUUUUUL!
Carmen is offline   Reply With Quote
Old 07-04-05, 23:22   #22
GAB35DJ

Purtator de cuvant EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
GAB35DJ's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 327
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

au fost ma da'nu i-ai vazut tu!!!!si nu mai bagatzi imformatzii eronate ca a facut lumea circ pe acolo!!!va rog frumos!!!!dezimformatzi opinia publica!!!!
__________________
BADDDDDDDDD BOYSSS RUNNNNNNNN BADDDDDD TOYSSSSSSS!!!!!!!!!!
GAB35DJ is offline   Reply With Quote
Old 08-04-05, 14:26   #23
Bubu_021
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bubu_021's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 618
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

o parte a opiniei intreaba daca s-a auzit ceva... vreo ciripitura... despre neparticiparea lui N. Duval si a lui D. Burchel.
Bubu_021 is offline   Reply With Quote
Old 10-04-05, 18:36   #24
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Bey Gabule eu nu dezinformez pe nimeni, am zis ca n-am vazut circ, ai innebunit?
Bubu, nimic oficial despre cei 2 ... Pacat ca n-au venit, au fost multi olteni care i-ar fi sustinut...
Carmen is offline   Reply With Quote
Old 10-04-05, 20:25   #25
lam

Stage 3
 
lam's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 117
Member of:
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Bubu_021\"
o parte a opiniei intreaba daca s-a auzit ceva... vreo ciripitura... despre neparticiparea lui N. Duval si a lui D. Burchel.

Din cate stiu eu Burchel nu are masina si nu cred ca o sa mai participe cat de curand, iar Duval o sa fie prezent la Baia Mare pe un C2
__________________
EXTREME RACING CLUB
lam is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -