Salutare asa cum am mai spus si in titlu !
Duminica 18 iulie ,
ora 18:00 in parcare la Electro se va organiza un meet BMW .
Sunt asteptati toti cei care detin un BMW dar si pasionatii acestei marci auto !
Programul va include :
- prezentarea participantilor, masinilor
- sesiuni de poze de grup (ale masinilor), individuale (selectie de masini).
- filmarea pe traseul: Calea Bucuresti - Calea-Severinului - Centura de nord - Aeroport.
- discutii libere, cafea, suc, etc...
Va asteptam !