![]() |
Meet Bmw Craiova ! Duminica ora 18:00 ! In parcare la Electro !
Salutare asa cum am mai spus si in titlu ! Duminica 18 iulie , ora 18:00 in parcare la Electro se va organiza un meet BMW .
Sunt asteptati toti cei care detin un BMW dar si pasionatii acestei marci auto ! Programul va include : - prezentarea participantilor, masinilor - sesiuni de poze de grup (ale masinilor), individuale (selectie de masini). - filmarea pe traseul: Calea Bucuresti - Calea-Severinului - Centura de nord - Aeroport. - discutii libere, cafea, suc, etc... Va asteptam ! :D |
Re: Meet Bmw Craiova ! Duminica ora 18:00 ! In parcare la Electro !
din ce se vede pe CF. o sa fie mai mult o adunatura de minori..
din pacate aici nu puteti da bad rep :lol: |
Re: Meet Bmw Craiova ! Duminica ora 18:00 ! In parcare la Electro !
Quote:
si 2) din eveniment monomarca , presimt ca va iesii fix un mare meet :)) |
Re: Meet Bmw Craiova ! Duminica ora 18:00 ! In parcare la Electro !
Quote:
1. ai bmw 2. esti inca minor.. =)) |
Re: Meet Bmw Craiova ! Duminica ora 18:00 ! In parcare la Electro !
Quote:
|
Re: Meet Bmw Craiova ! Duminica ora 18:00 ! In parcare la Electro !
Se poate inchide ..
Multumesc ! |
| All times are GMT +2. The time now is 10:42. |
- Copyright 2026 4Tuning