baietzi pot sa va ajut cu imprimanta..

dar cel mai bine asa este cum a spus si Gabi.. un facut pe calc. apoi scos la XEROX (nu am decat negru.. pot si color la un prieten).. fluturasi facutzi si datzi prin INTERNET CAFE (ups.. ma gandeam si la licee.. looolz.. sunt in vacantza..

) si prin parcu mare.. etc..
si cu masina va mai pot ajuta..

mi-s pe gaz.. :P