Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-08-04, 16:05   #1
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default CUM FACEM PUBLICITATE PENTRU CURSA? (topic inchis)

Veniti cu idei pentru publicitate. Cursa trebuie mediatizata foarte mult.

Eu am deja o idee.

Al3xius & g-spott: sper sa ma pot baza pe voi pentru a o pune in aplicare.
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 10-08-04, 16:25   #2
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,297
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Si eu am vrut sa fac un topic da ma gandeam ca vb live despre asta...


si eu am o idee : gasim pe cineva cu imprimanta, scoatem 200 de pagini pe care sa scriem www.4tuning.ro mare sus si jos etapa de viteza la aeroportul craiova pe 28 august 2004 orele : 13:30 ...sau ceva de genu asta ! si mergem cu Avatar cu masina(tre sa-i bagam benzina) si le imprastiem prin oras ! ce ziceti ?
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 10-08-04, 16:27   #3
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,297
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

rectific : un top de hartie e 160 - 180 de mii parca...si sunt 500 de pagini ... ii mai dam inca 100-150 aluia cu imprimata...si facem 500 de exemplare : ajung sa umplem centru orasului
Al3xius is offline  
Old 10-08-04, 16:29   #4
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Al3xius: nu asa. Fii destept, ca geme tara de prosti Scoatem un singur exemplar la imprimanta si apoi xeroxam. Oricum, vorbim mai multe deseara, la bloc.
Gabi is offline  
Old 10-08-04, 17:21   #5
g-spott

Stage 5
 
g-spott's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 494
Default

Cu xeroxul cred ca pot sa va ajut eu la mama la servici ... ca are un copy xerox dela de 1 m si ceva inaltzime Toshiba de scoate 15 exemplare odata ...
Vorbim diseara la bloc.... c'ya
__________________
Eu Simt Doar Placere ... Cand Publicul Ma Cere ... Si Ii Lovesc Cu Alte CUVINTE GRELE!
g-spott is offline  
Old 10-08-04, 18:39   #6
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 882
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

baietzi pot sa va ajut cu imprimanta.. dar cel mai bine asa este cum a spus si Gabi.. un facut pe calc. apoi scos la XEROX (nu am decat negru.. pot si color la un prieten).. fluturasi facutzi si datzi prin INTERNET CAFE (ups.. ma gandeam si la licee.. looolz.. sunt in vacantza.. ) si prin parcu mare.. etc..

si cu masina va mai pot ajuta.. mi-s pe gaz.. :P
__________________
South racerS =- Racing Z|e new eRA!
BoSsuL3TZ is offline  
Old 10-08-04, 22:14   #7
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Boss: am rezolvat deja cu afisele. Le facem la g-spott acasa si le multiplicam la ma-sa si la mama la servici.

Ramane sa le impartim.
Gabi is offline  
Old 10-08-04, 22:40   #8
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 882
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

oki.. cand va hotaratzi sa-mi zicetzi si mie.. oricum cu o zi inainte.. ca mai am ceva examene.. si sa stabilim o ora buna pentru totzi..
BoSsuL3TZ is offline  
Old 11-08-04, 00:42   #9
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,297
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

...mersi pentru remarca!
Al3xius is offline  
Old 11-08-04, 01:31   #10
g-spott

Stage 5
 
g-spott's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 494
Default

Cum am spus si la sectiunea \" Sambata 28 august - CRAIOVA - VITEZA\" ar fi daca ne-ati ajuta sa imprastiem afisele prin tot orasu'
g-spott is offline  
Old 11-08-04, 09:02   #11
bobbyadr

Stage 4
 
bobbyadr's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 252
Default

gabi ai grija sa te duci la radio sud;oltenia tv

dar asta de pe 20 cam asa ca este destul de scump din cate stiu eu
bobbyadr is offline  
Old 11-08-04, 09:11   #12
g-spott

Stage 5
 
g-spott's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 494
Default

Se descurca el ca are bultetin, are 18 ani .. :P :P: P
g-spott is offline  
Old 11-08-04, 12:11   #13
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Am dat un mail la GdS. Astept raspuns si apoi vad ce fac si cu radio/tv.

Quote:
Originally Posted by \"Al3xius\"
...mersi pentru remarca!
Nu te supara, ca n-ai inteles bine :P
Gabi is offline  
Old 12-08-04, 16:58   #14
cecilia

Stage 5
 
cecilia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 372
Default

gabi eu inca mai ashtept bip sau tel...
cecilia is offline  
Old 12-08-04, 17:53   #15
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 882
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

maine sunt LIBER.. haidetzi sa le impartzim maine..

Gabi gandeste-te si la posibilitatea sa merg tu direct la RADIO si TV.. ca asa prin mail este mai greu.. pe cand tu le zici ca ejti reprezentat Legal RACING .. toate cele.. si-tzi dai seama ca ei vor fi interesatzi.. bine potzi sa le spui ca le putem pune bannere etc. daca ne fac reklama .. sunt ceva posibilitati.. incearcare moarte n-are.. mai gandeste-te..
BoSsuL3TZ is offline  
Closed Thread



- Copyright 2026 4Tuning -