Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 01-09-04, 18:02   #16
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Cioroiule: daca ai nevoie de ajutor (indiferent ce), spune-mi; daca pot, te ajut cu cea mai mare placere
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 01-09-04, 22:36   #17
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

mijto asa kooooooool! cred ca o sa ma bag si eu la VTM-uri.. will see.. dar pan' atunci te pot ajuta cu organizarea.. sau cu ce ai nevoie .. bravo domne...
__________________
South racerS =- Racing Z|e new eRA!
BoSsuL3TZ is offline   Reply With Quote
Old 02-09-04, 00:59   #18
lam

Stage 3
 
lam's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 117
Member of:
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default \"vom trai si vom vedea\"

sa nu ne faci sperante desarte....s-ar putea sa vina mult mai multa lume sa se dea, daca organizezi tu sau oricare altcineva in afara ACR-ului.
noi te ajutam moral poate si material...dar dupa parerea mea, bine ar fi sa punem mana de la mana si sa cumparam niste fotocelule ca sa nu mai aiba concurentii ceva de obiectat.
__________________
EXTREME RACING CLUB
lam is offline   Reply With Quote
Old 02-09-04, 07:57   #19
bobbyadr

Stage 4
 
bobbyadr's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 252
Default Re: \"vom trai si vom vedea\"

Quote:
Originally Posted by \"lam\"
sa nu ne faci sperante desarte....s-ar putea sa vina mult mai multa lume sa se dea, daca organizezi tu sau oricare altcineva in afara ACR-ului.
noi te ajutam moral poate si material...dar dupa parerea mea, bine ar fi sa punem mana de la mana si sa cumparam niste fotocelule ca sa nu mai aiba concurentii ceva de obiectat.
ai ideie cat costa fotocelulele???
bobbyadr is offline   Reply With Quote
Old 02-09-04, 07:58   #20
bobbyadr

Stage 4
 
bobbyadr's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 252
Default Re: \"vom trai si vom vedea\"

Quote:
Originally Posted by \"lam\"
sa nu ne faci sperante desarte....s-ar putea sa vina mult mai multa lume sa se dea, daca organizezi tu sau oricare altcineva in afara ACR-ului.
noi te ajutam moral poate si material...dar dupa parerea mea, bine ar fi sa punem mana de la mana si sa cumparam niste fotocelule ca sa nu mai aiba concurentii ceva de obiectat.


poate sa punem mana de la mana si sa le luam pe datorie....
bobbyadr is offline   Reply With Quote
Old 02-09-04, 13:24   #21
lam

Stage 3
 
lam's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 117
Member of:
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: \"vom trai si vom vedea\"

Quote:
Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:
Originally Posted by \"lam\"
sa nu ne faci sperante desarte....s-ar putea sa vina mult mai multa lume sa se dea, daca organizezi tu sau oricare altcineva in afara ACR-ului.
noi te ajutam moral poate si material...dar dupa parerea mea, bine ar fi sa punem mana de la mana si sa cumparam niste fotocelule ca sa nu mai aiba concurentii ceva de obiectat.
ai ideie cat costa fotocelulele???
cat draq sa coste? habar n-am
sunt mai mult de 1000euro? 2000euro? daca ar fi numai atata mie unu nu mi s-ar parea mult. la catzi suntem cred ca se poate pune 1mil de caciula. Eu unul as da si 2mil, dar sa vedem cu ceilalti
lam is offline   Reply With Quote
Old 02-09-04, 22:03   #22
Lao

Stage 5
 
Lao's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,205
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"cioara\"
Stati linistiti !!!!Din 2005 promit ca o sa organizam curse regulate,chiar si un campionat(o cupa),atat curse se viteza si indemanare cat si raliuri si Vtm-uri.Am planuri foarte mari pentru anul care vine incepand speram chiar din ianuarie...Pentru a se putea realiza am nevoie de ajutorul tuturor, pentru ca este foarte greu...Stiu foarte bine ce trebuie facut dar nu e deloc usor...In ultimul an numarul curselor ,dar si al participantilor a scazut foarte mult ceea ce nu e deloc bine,majoritate celor care participau la raliuri au trecut la moto si curse de strada.Este bine ca fenomenul moto a aparut si la noi si tinde sa se extinda dar nu trebuie uitate masinile!Pentru a putea sa impacam pe toata lumea o sa incercam sa organizam si un eveniment moto(o sa vorbesc cu baietii).Pentru a aduna mai multa lume la curse(la noi e traditie cu cursele,nu a aparut peste noapte)dar nu numai ca spectatori e nevoie nu numai de pasiunea pilotilor,ei trebuie stimulati...Sper sa ma ajutati...
Mi-ar placea sa fiu concurent si cu masina si cu motocicleta.
Stiu ca esti suparat pe mine pt ce-am spus pe un topic (stii tu care),dar daca tu crezi ca eu as putea sa te ajut cu ceva... spune si te ajut.Ne cunoastem de prea mult timp si ar fi pacat sa ne purtam pica si sa nu ne ajutam,nu crezi?
Lao is offline   Reply With Quote
Old 03-09-04, 15:16   #23
juve_doom

Stage 2
 
juve_doom's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 56
Default

daca am cu ce, pot sa va ajut si eu!
daca avetzi nevoie de ceva putetzi sa spunetzi fara nici o problema!
Nu sunt kiar asa de rau cum zic unii!
pa pa
__________________
Don\'t laugh, your daughter could be in the back!
juve_doom is offline   Reply With Quote
Old 03-09-04, 22:14   #24
Bubu_021
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bubu_021's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 618
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

cioara, din ce vorbisem cu tine inainte de cursa banuiam care sunt intentiile tale, acum sunt publice. ma ofer si eu sa ajut cu ce pot . lam-ule, ce te faci cu o pereche de fotocelule, atunci cand vine un raliu cu mai multe probe speciale ? in rest sunt foarte utile, dar costa foarte mult.

cred ca ar trebui sa ne intalnim toti undeva, saptamanal, eventual chiar la un bar unde sa putem discuta linistiti si sa punem tara la cale. variante ?


ps. citii in GDS de azi ca Duval e foarte aproape de un nou titlu national, sper sa il si cucereasca si il felicit pentru ca pune craiova pe harta tarii in lumea automobilistica.
Bubu_021 is offline   Reply With Quote
Old 03-09-04, 22:55   #25
bobbyadr

Stage 4
 
bobbyadr's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 252
Default

daca duval cucereste un nou titlu national inseamna ca restul participantiilor chiar nu mai au ce cauta acolo....oricum nivelul participantiilor a scazut considerabil,dar la asta chiar nu ma asteptam...

oricum eu ii urez bafta...ca are nevoie
__________________
bobbyadr is offline   Reply With Quote
Old 31-10-04, 13:32   #26
MaF|OtU
Midnight Racers Member

Stage 4
 
MaF|OtU's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 217
Member of:
[Midnight Racers]
Default

bah mai e vro cursa legala prin craiova ?
MaF|OtU is offline   Reply With Quote
Old 31-10-04, 19:01   #27
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default

MaF|OtU:
Cand va fii o viitoare cursa legala, se va face publica ! Stai cu okii`n 4, citeste topicurile &abtine`te de la comentarii inutile

Cand [daca] va fii vre`o cursa ilegala cum am vazut ca ai intrebat pe alt topic aici SI-GUR nu se va face publica aici, deci degeaba intrebi
__________________
God, give our angels the necessary speed to follow us :>
TranceGirl is offline   Reply With Quote
Old 31-10-04, 19:27   #28
MaF|OtU
Midnight Racers Member

Stage 4
 
MaF|OtU's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 217
Member of:
[Midnight Racers]
Default

Ok... Mersi mult O sa aflu eu tot
MaF|OtU is offline   Reply With Quote
Old 10-03-05, 03:28   #29
dj05dpx
Guest
 
Posts: n/a
Default

Se pune din nou problema viitorului curselor in Craiova?

La ultima indemanare realizata de GRT nu au aparut asa multe masini din Craiova pe cum ne/ma asteptam...


intreb nu dau cu parul,putem sa ne intelegem frumos
  Reply With Quote
Old 10-03-05, 21:04   #30
Hashish

Stage 2
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 41
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"DJ 35 GAB\"
CIOARA O FACEM SA DUDUIE!!!SI CURSE SI VTM SI CE VREI TU !!!TU STII CA EU SUNT NEBUN SI TE SUSTZIN SI IN GAURA DE SARPE DAR SI LA MARLBORO LA O STICLA DE ..........)))))))))))PA PA I PUP U!!!
Bbbbaaa Gabb'ule..ti'am mai zzzisss..sssaaa TTACI DIN GURAAAAA !@$!#@#@...iar ma scoti din ssariteee si inncepp sa ma bbalbaiii rrrau de tottt..
Hashish is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -