Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-06-04, 12:39   #136
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

BTW... aseara era un politzitst printtre noi... shi intreaba ala: \"ce e aici?\" ce ratat... dupa ce afla... aaa curse... baaa unde mi telefonu?
__________________
tekno is offline  
Old 25-06-04, 13:09   #137
AvataR

Stage 3
 
AvataR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 150
Default

tu esti in craiova sau zici de vreo cursa din cj.?
ce kkcios cum draq a ajuns ala printre voi ?f**** fam . masii cum *** a aflat mah bagamias picioarele in turnatori.vezi deasta tre avut grija cine afla si cine vine.
__________________
IN CURAND! DIAGNOZA ELECTRONICA PENTRU PENTRU POSESORII DE ROVER MG TOATE MODELELE SI LAND-ROVER TOATE MODELELE PANA IN 2005 - CU TESTER ORIGINAL REPREZENTANTA DEDICAT ROVER MG LAND ROVER - ROVER MG LAND ROVER DEDICAT PENTRU TOATA GAMA ROVER-MG SI LAND-ROVER pana 2005!

Rover-MG Club Romania!
AvataR is offline  
Old 25-06-04, 13:51   #138
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

nu l craiova.. la mine acasa... la cluj man..
din cate am intzeles ala a ajuns din greshala printre noi... venea dinspre alt orash...
tekno is offline  
Old 25-06-04, 14:07   #139
AvataR

Stage 3
 
AvataR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 150
Default

daca a ajuns din greseala sa zicem ca o data se accepta o coincidenta. pe la noi nush care draq ii anunta.cand vin dupa 1 h mai merge dar cand vin dupa 10 min deja e ceva suspect.
AvataR is offline  
Old 25-06-04, 16:43   #140
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

cam dupa... o juma de ora a fost treaba...
tekno is offline  
Old 25-06-04, 18:06   #141
COIOTU` JR.

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 310
Default

Al3xius.........daca stiam ca au fost si aseara liniutze...........veneam si io!!!!!
Da` nu ma anuntzat nimeni!!!!
COIOTU` JR. is offline  
Old 25-06-04, 19:13   #142
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

bai omuleee!
yo ziceam de cluj...
tekno is offline  
Old 25-06-04, 19:18   #143
COIOTU` JR.

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 310
Default

Da mah tekno mah....!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P
Io ii ziceam lu` Al3xius ca mi-e necaz ca nu am fost si io aseara.......ca au fost si la noi aseara nu numai in Cluj. :P :P :P :P
Nu are nici o legatura cu tine...... :P
__________________
JusT ME!
COIOTU` JR. is offline  
Old 25-06-04, 19:30   #144
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

aaa whooops soory
tekno is offline  
Old 25-06-04, 20:17   #145
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Da ma...comentati ca e topic la mine pe canal?Si asa de unde vreti sa aflati daca se face ceva?Cred ca o sa va sune unu` dintre baietii care se baga sa va faca invitatie speciala!Bine ca s`au gasit care sa comenteze..unii care vin pt prima data la asa ceva.MARFA!
Carmen is offline  
Old 25-06-04, 21:33   #146
AvataR

Stage 3
 
AvataR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 150
Default

pai ne suna prietenii.si credem ca am stiut in fiecare seara in care au fost dar nu am putut venii de fiecare data cred ca am rata vreo 3 din martie si pana acum.dintre care cele 2 de miercurea si joia trecuta din pacate fiindca am preferat sa dorm pt ca eram stresat ca nu inv pt bac.
AvataR is offline  
Old 25-06-04, 21:51   #147
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Carmen\"
Da ma...comentati ca e topic la mine pe canal?Si asa de unde vreti sa aflati daca se face ceva?Cred ca o sa va sune unu` dintre baietii care se baga sa va faca invitatie speciala!Bine ca s`au gasit care sa comenteze..unii care vin pt prima data la asa ceva.MARFA!
Cred ca de mine e vorba ... acum sa vin cu lamurirea(no ofence!) :

Recunosc ca de vreo 2 ori am aflat de la tine de pe canal ...si eu si probabil si garda(care chiar intra pe net da` dak citeai si u forumu asta iti dadeai seama ca nu aberez eu ca intra gaborii pe net !!!)....dar cred ca e o mare prostie sa se puna topic pe ORICE canal ....chit ca e #craiova sau #raliistii (jos cenzura dak tot ne manank-n cur ! ) ....
Unu dintre baietii care se baga nu o sa sune niciodata pentru ca o mare parte dintre ei sunt oameni de *** plini de basini si care nu se uita la astia \"mici\" de vin pe la curse sa beleasca si ei ochii pe-acolo ca poate or mai invata ceva ... nu ma refer la Cioara(RESPECT!) , Osiac(RESPECT), Firan(RESPECT), Moater (RESPECT), Coltan(RESPECT) , Grig (RESPECT) , Mitza(RESPECT), Boby(RESPECT) care avea dreptate cand zicea ca din an in an sunt mai jalnice raliurile ... si daca am mai uitat pe cineva SCUZE ! ma refeream la aia gen kad-u de scriu pe forum la 4tuning ca suntem noi(la gabi s-a referit atunci) nush cum ca nu avem permis si nush ce .... da el ce mortii masii e ? un figurant : ma vede la sala de forta din rovine si dupaia cand trec pe la universitate cu prietenii se uita la mine de parca ar fi vreun printu pulii si tre sa ma aplec in fata lui si sa-l salut .... asa insistent se uita ! si eu de 2 luni nu l-am vazut la o liniuta !! si Avatar , Bossuletz si cei care se duc pot sa confirme ! daca gresesc eu IMI CER SCUZE !

Carmen nu mai face afirmatii de genu \"Bine ca s`au gasit care sa comenteze..unii care vin pt prima data la asa ceva.MARFA\" pt. ca nu ai dreptate ! Iti spun ceva si poti s-o iei cum vrei : nu ma duc eu de mult la curse si raliuri and shits ....da cand eu ma duceam la bucovatz la vtm u stateai si te fardai in fata oglinzii ! Cecilia poate sa ne zica noua la toti de scriem pe sectiunea craiova de pe 4tuning ca suntem incepatori pentru ca eu de cand ma stiu ea e acolo intre baieti la fiecare raliu ...tinandui pumnii lui Grig sau cronometrand ....asa ca nu mai zice tu ca comentez eu care vin pentru prima data la liniute ....si asta doar pentru ca te-au bagat pe tine in seama lkv-u , kad-u si resut care ti-or fi prieteni nu ma intereseaza pe mine ....si eu probabil daca veneam la universitate seara si ma bagam in seama pe-acolo probabil acum eram ca si tine sa stiu cand e o cursa sau ceva .... acum daca aflu bine ...daca am cu ce ma duc , daca nu stau acasa, daca nu aflu iar bine ...stau acasa !


Atat am avut de zis ...daca mai e ceva mai revin !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 25-06-04, 22:16   #148
AvataR

Stage 3
 
AvataR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 150
Default

respect Al3xius adevarat graiesti si daca ne gandim putin nici lkvu si nici kadu nu fac cursele mai palpitante ca nu iam vazut la curse prea des(goooool greeeciaaaaaaaaaaaaaa).iam vazut in fata universitatii facand figuri.eu acum recunosc nam masina tare dar macar cu janghina pe care o am nu mie frica sa fiu acolo.Al3xius remember cursa de miercuri cand am trecut pe langa KAD (ca tot ai adus aminte de el) si el a ramas pe caracal in loc sa vina mai departe.. astfel daca carmen crede ca noi nu mergem la curse are dreptul sa creada ce vrea dar tin sai reamintesc ca de 3 luni ma duc cu masina mea si de pe vremea lui kos (spre finalul timpurilor sale din pacate /odihneasca-se-n pace!!! ca tot vine 29 iunie) cu masinile prietenilor.nush ce facea carmen in vremurile alea...
Carmen sper sa nu te superi pe mine nu asta e intentia mea ci doar vreau sa infirm o afirmatie pe care am citito intrunul din msg tale conform careia
\"..unii care vin pt prima data la asa ceva.MARFA!\"
Carmen respect si pt tine daca intradevar vii la curse e f bine ca si fetele sunt interesate.
AvataR is offline  
Old 25-06-04, 22:25   #149
COIOTU` JR.

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 310
Default

Bv. baietzi........
PS: Carmen am shi io o intrebare pt. tine:
Cate liniutze ai pierdut tu anu` asta?
COIOTU` JR. is offline  
Old 25-06-04, 22:26   #150
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Vine la curse ca am vazut-o si pe la vtm ...cred ca ea era nush sigur ca nu am intrebat-o pentru ca nu-mi place sa ma bag in seama aiurea ....da nu are nici un drept sa faca afirmatii de genu ala ...pentru ca alea sunt vorbe pe care le-au mai spus niste basinosi odata ... nu dau nume


in legatura cu lkv-u si kad-u respect pt. ei ca au masini destul de misto si bani sa bage in ele ...pacat ca le au doar pentru figuri in fata la universitate....nu zic poate si eu o sa fiu figurant cand imi iau masina(eu zic ca n-o sa fiu...nush ramane de vazut ) ...da va promit ceva de pe acum de fata cu toata lumea de pe forum : daca imi iau masina care o vreau eu ...si sper sa nu intervina nimic...o sa vin la curse si poate ca nu o sa ma dau de fiecare data dar odata la 2 sapt tot o sa ma dau si eu macar odata ....si nu ca sa zica lumea \"ete ba ce tare e ala\" - asa fac multi .... o sa ma dau pentru mine ... pentru placerea care o simti in momentele alea ! ....revenind la kad-u si lkv-u ...ei deja se cred prea importanti pentru noi astia sa vina sa-i vedem noi ....se duc ei cativa pe aeroport sau la isalnita in timp ce sunt cursele la daewoo sau unde sunt ...ei se duc in alta parte si se dau sa nu-i vada lumea ... sau cine stie de ce ... daca tot sunt ei mari raliatori de ce nu fac si ei cum face cioara(pentru care am tot respectu - si nu sunt singuru !) ...sa vina sa se dea sa faca spectacol si sa-si bata joc si de garda ...

p.s. Carmen nici eu nu am vrut sa te supar cu ce am scris dar faza aia m-a scos din sarite ...
p.s.s Carmen tu de cati ani te duci la curse (vtm si liniutze) ?
Al3xius is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -