Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Reply
 
Thread Tools
Old 05-02-08, 02:55   #1
Laju
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
Laju's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 450
Default Gratar...bere....gratis....avem sponsorizari!!!

Va invit la o discutie in care sa ne decidem cand cum ce cati si ce culoare....evident are legatura cu postul "de ce cluj nu e bucuresti".....cand ne vedem la gratarul ala din celalalt topic...rellaxxul are mai mult decat dreptate....postul meu era oarecum inutil.....dar....nu vreau sa las asa....hai sa ne intelegem fara graba....cand si cum....ne vedem toti.....nu e graba repet.....haideti sa incercam sa lasam toate deoparte....sa fim.....cluj.....clujeni...hai sa fim seriosi....ne cunoastem de mult timp...cu tot cu divergentele noastre.....hai sa facem ceva....oriunde comunitatea "racerilor".....altcumva nu stiu cum sa zic....si ma scuz daca pare pueril....comunitatea....e stransa......adica....orice ar fi....cand e vorba sa faca ceva impreuna....uita de divergente......iar daca par prea pueril....sa ma scuzati.....asta sper....macar incerc...va rog...haideti sa lel lasam deoparte....sa nu comentati pe langa subiect....promit ca nici eu ni voi comenta(stiu...comentez/atac/jignesc)....haideti sa facem sa facem "sa fie bine"....macar sa incercam....clujul merita macar atat....

P.S....gratis....pt fiecare in parte.....iar sponsorizarea vine de la prietenul cel mai bun sau rau...e un lant....poate reusim sa facem ceva......ar fi pacat sa nu incercam....avem de unde!
Laju is offline   Reply With Quote
Old 05-02-08, 12:08   #2
sandrei

Stage 5
 
sandrei's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,300
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Gratar...bere....gratis....avem sponsoriari!!!

Fratioare,asa cum ai citit si in mesajul privat pe care ti l-am trimis,daca vreti sa ne intalnim,hai sa ne intalnim! Ti-am scris si in mesaj sa ma suni.de exemplu aseara ne-am strans FT multi in Time Cafe (outlawz,anonymous,time squad) asa ca daca vrei sa faci ceva constructiv din posturile tale,da-mi un telefon,ca pe internet nu rezolvi nimic,numai postezi in prostie!
__________________
Upgraded to CTR 11580 Type R
"GOD invented i-VTEC so that mortals can be closer to heaven!"
sandrei is offline   Reply With Quote
Old 05-02-08, 13:18   #3
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default Re: Gratar...bere....gratis....avem sponsoriari!!!

da, inca odata suciu are dreptate. in plus lajule vad ca toate posturile tale le faci dupa ora 2 dimineata....eu cred ca tu te mai imbeti din cand in cand si te apuci de scris din subconstient, si defapt intentia ta nu e neaparat sa aduni cluju ci iti pare rau pentru vremurile bune din trecut, si stii bine la care ma refer. hai sa mai expun si un alt punct de vedere, sa zicem ca ne intalnim toti....ce povesti ar putea avea 2 persoane straine? sau mai rau 2 persoane care se cunosc si n-au mai povestit de atatia ani. Si mie mii dor de anii ce-au trecut dar pur si simplu atunci era altfel treaba...daca atunci aplaudam la niste frane de mana trase prin benzinarii sau strazi acum deja exclamam "uita-te la inconstientu ala, uita-te la prostu ala sau mai grav uita-te ce aere isi da ala". Parerea mea e ca treburile nu vor mai fi la fel....cum mergeam cate 10-20-30 de masini la plimbare prin cluj, la stop eram doar noi, toata lumea se uita ca numa tobe sunau pe toata strada....acum, RACERII se intalnesc la suc si masinile raman in parcare....oricum acuma e frigut afara, sa speram ca odata ce vine vara lucrurile astea se vor schimba.
Piry is offline   Reply With Quote
Old 05-02-08, 13:22   #4
sandrei

Stage 5
 
sandrei's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,300
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Gratar...bere....gratis....avem sponsoriari!!!

Quote:
Originally Posted by Piry View Post
da, inca odata suciu are dreptate. in plus lajule vad ca toate posturile tale le faci dupa ora 2 dimineata....eu cred ca tu te mai imbeti din cand in cand si te apuci de scris din subconstient, si defapt intentia ta nu e neaparat sa aduni cluju ci iti pare rau pentru vremurile bune din trecut, si stii bine la care ma refer. hai sa mai expun si un alt punct de vedere, sa zicem ca ne intalnim toti....ce povesti ar putea avea 2 persoane straine? sau mai rau 2 persoane care se cunosc si n-au mai povestit de atatia ani. Si mie mii dor de anii ce-au trecut dar pur si simplu atunci era altfel treaba...daca atunci aplaudam la niste frane de mana trase prin benzinarii sau strazi acum deja exclamam "uita-te la inconstientu ala, uita-te la prostu ala sau mai grav uita-te ce aere isi da ala". Parerea mea e ca treburile nu vor mai fi la fel....cum mergeam cate 10-20-30 de masini la plimbare prin cluj, la stop eram doar noi, toata lumea se uita ca numa tobe sunau pe toata strada....acum, RACERII se intalnesc la suc si masinile raman in parcare....oricum acuma e frigut afara, sa speram ca odata ce vine vara lucrurile astea se vor schimba.
NOTA 10!

Ai dreptate,dar pasul ar fi sa vina sa vada ca nu avem nimic cu el si sa vada ca fiecare e cu aia mamei! Nu se uraste nimeni,dar de multe ori aparentele inseala
sandrei is offline   Reply With Quote
Old 06-02-08, 00:23   #5
Laju
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
Laju's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 450
Default Re: Gratar...bere....gratis....avem sponsoriari!!!

Mah piry...iar atacuri?...nu putem povesti normal....sandrei...nu am vazut mesajul pe privat si imi cer scuze...acum ca totusi vorbim aici...noi din CSR mergem la bucuresti la 4 tuning day...ar fi o chestie misto sa veniti si voi....altii...eu stiu...asta cum va suna?
Laju is offline   Reply With Quote
Old 06-02-08, 00:34   #6
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default Re: Gratar...bere....gratis....avem sponsoriari!!!

nu e nici un atac, e doar relatare a realitatii si dezbatere....daca vroiam atac aveam ce sa scriu.
Piry is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -